sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 35 ürün görüntüleniyor.

Ağız Bakım Suyu Ürünleri Kampanya Madam10'da Ağız Bakım Suyu Ürünlerin'de %42'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Ağız bakım suları, içeriğinde klorür ve fosfat gibi maddelerin bulunduğu, ağız ve diş sağlığı için gerekli olan temizliğin eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlayan sıvılardır. Diş fırçalama işleminin ardından veya yemek yedikten sonra, ağzınızı su ile çalkalamak sadece diş çevresindeki küçük yemek artıklarının uzaklaşmasını sağlarağzımızı su ile çarkalamamız yerine ağız bakım suyu ile çarklamalıyız. Dişlerinizi fırçaladıktan sonra, diş yapınıza uygun bir ağız bakım suları,gargara ile ağzınızı çalkalamak ise, ağız içindeki ve diş yüzeyindeki zararlı bakterilerin neredeyse tamamını yok eder. Sağlıklı dişlere ve temiz bir nefese sahip olmak için, günde en az bir defa ağız bakım suları ile gargara yapmak son derece önemlidir.

Ağız Bakım Suları Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam günde iki kez, dişlerinizi fırçaladıktan sonra kullanınız. 20 ml'yi ( 5 ml’lik 4 tatlı kaşığı) bir bardağa dökünüz. 30 saniye boyunca dişlerinizi ve diş etlerinizi çalkalayınız ve tükürünüz. Sulandırmadan kullanınız. Şişeden içmeyin ve yutmayınız. 12 yaş ve üzeri kişiler içindir. Florür içeren başka ürünler kullanıyorsanız, diş hekiminize danışınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.