sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 190 ürün görüntüleniyor.

Kırışıklık Karşıtı / Anti Aging Ürünleri Kampanya Madam10'da Kırışıklık Karşıtı Ürünleri Ürünlerin'de %52'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 
Anti aging ürünleri, krem, losyon ya da yağ şeklinde olup tüm vücuda uygulanır, göz ve dudak çevresi gibi bölgesel etkiyi hedeflesin her şekilde insan derisinin elastik yapısını mümkün olduğunca uzun süre korumayı amaçlar. Bu nedenle belirli bir yaşın üzerindeki her insan, etkilerin gözle görülmesini beklemeksizin anti aging ürünler kullanmaya başlamalı ve yaşlanma kendi lehine döndürmeli .Anti aging ürünlerin faydalı olmas için düzenli ve etkin bir kullanımla mümkün olur. Birçok marka, gece ve gündüz bakım ürünleri kullanımı için farklı ürün seçeneği sunar. Bunun sebebi gece diğer organlarımız gibi cildimizin de dinlenmesi, yüz kaslarımızın minimum düzeyde çalışmasının yanında cildimize etki eden havanın da daha temiz ve stabil kalmasıdır. Yani gece kremi daha çok onarıma odaklıdır. Gündüz kremleri ise çevresel şartların etkisine karşı koruma vazifesi görür. Bölgesel krem ve serumlar ise derinin daha ince ve hareketli kaslara daha yakın kısımlarda etkili olup derinin elastikiyetini korumaya yardımcı olur. Anti aging ürünleri uzun zamanlı kullanım gerektirir. Size en uygun ürünü seçmek için belirli içeriklerin faydalarını ve etki etme şekillerini bilmeniz gerekir.

Kırışıklık Karşıtı / Anti Aging Faydala

- Retinol: A vitamininin doğal bir formül olan retinol cildin kalınlaşması ve kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olur.

- Koenzim Q10: Güçlü bir antioksidan olan koenzim Q10, hücrelere zarar veren oksidasyonu korumaya yardımcı olur.

- Hidroksi Asitler: Alfa, beta ve poli hidroksi asitler derinin üst kısmının soyulup genç hücrelerin açığa çıkmasına ve bu hücrelerin kolajen üretimini hızlandırmaya yardımcı olur. Çok etkili bir canlandırıcı ve nemlendirici olmasına karşın hassas ciltlerde çok dikkatli kullanılması gerekir.

- Niasinamid: B3 vitamininin bir formu olan Niasinamid, her yaşta gerekli olan suyun ciltte tutulmasını, ileri yaşlarda meydana gelen lekelenmelerin azalmasını ve cildin daha pürüzsüz görünmesini yardımcı olur..

- C Vitamini: Anti aging ürünlerinde kullanılan diğer bir etkin içerik ise C vitaminidir. En çok güneş, rüzgar gibi hava koşullarının cilt üzerindeki etkilerini azaltma ve nemin dengeli bir biçimde emilimini sağlamaya yardımcı olur.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.