sadsad x
asdasd

Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Avene Ürünlerinde Kampanya! Madam10'da Avene Ürünlerinde %49'a Varan Fırsatlar..

Avene Çeşitleri 

-El Kremi

-Temizleme Köpüğü

-Güneş Kremi

-Güneş Losyon

-Arındırcı Maske


Avene El Kremi
Çok kuru ve çatlamış eller için cilt bariyerini tamir eden nemlendiren el kremi. Ellerinizi uzun süreliğine nemlendirmeye ve korumaya yardımcı olur.

Avene Temizleme Köpüğü
Avene Cleansing Foam, normal ve karma ciltler için geliştirilmiş cilt temizleme köpüğüdür. Ciltteki makyajı, kiri ve sebum fazlasını nazik bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Özellikle T bölgesinde fazla sebum oluşumuna karşı çalışır. Cildi rahatlatarak cilde ferahlık kazandırmaya yardımcı olur.

Avene Güneş Kremi
Karma, kuru, normal ve yağlı olmak üzere 4 farklı temel cilt tipi vardır. Herkesin cilt tipi farklılık gösterir, her cilt türünün de kendine özgü bakımı vardır. Yanlış kozmetik kullanımı, hava kirliliği, sigara-alkol kullanımı, hormonal bozukluklar cildi olumsuz etkileyen faktörlerdir. Bunun yanı sıra cildin aşırı yağ üretmesi ve fazla yağı depolaması da tıkanıklara yol açar. Tıkanan gözenekler zamanla sivilceye dönüşür. Özellikle yaz aylarında, tüm cilt tipleri güneşten etkilenir. Güneşin faydası olduğu kadar, UV ışınlarının cildimize zararları var. Bu ışınlar ciltte lekelenmelere ve sivilcelere neden olabiliyor.

Avene Güneş Losyonu
Çocuklar için çok yüksek faktörlü güneş koruyucu losyon. Parfüm ve paraben içermez İz bırakmaz Çocukların hassas ciltler için formüle edilmiş çok yüksek faktörlü güneş losyonu UVA ve UVB ışınlarına karşı geniş spektrumlu koruma sağlar

Avene Arındırcı Maske
Yağlı ciltlerde sıklıkla rastlanan parlaklık ve akneli görünüm ortaya çıkar. Bu durum oldukça can sıkıcıdır. Psikolojik olarak rahatsızlık veren bu görüntüyü yok etmek adına üretilen Avene Cleanance Temizleyici maske yüzde oluşan yağ ve yağ kanallarında biriken kiri derinlemesine temizler. Ciltte bulunan sebum seviyesini düzenleyerek siyah noktalardan arındırır. Açılan gözeneklerin sıkılaşmasını sağlar aynı zamanda gözeneklerin rahatlamasını ve ferahlamasına yardım eder. Özellikle ergenlik döneminde meydana gelen akne oluşumlarının durmasına veya azalmasına yardımcı olur.


Madam10'da Avene Kampanyası
Madam10'da Avene indirim fırsatları Kaçırmayın 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.