sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 21 ürün görüntüleniyor.

Bebek Deterjanı ve Yumuşatıcısı Ürünleri Kampanya Madam10'da Bebek Deterjanı ve Yumuşatıcısı Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Bebekler deterjanı seçerken çok dikkate etmeliyiz bebek deterjanı dikkatle seçmezsek bebekğimiz cildi tarhiş olur. Onların gıda tüketimi konusundaki tercihleri nasıl özel ise temizlik noktasında da yine doğru tercihler büyük önem taşımaktadır. Gerek çocuklarınızı temizlemek gerekse de kıyafetlerini daha hijyenik hale getirmek için, son derece özel ve kaliteli ürünler vardır. Özenle ve kaliteli bir şekilde üretilmiş her bir bebek deterjanı sağlığı temsil ettiği gibi, kaliteyi de gözler önüne sermektedir.

Bebek Deterjanı Alırken Neler Dikkat Etmeliyiz?

Bebek çamaşır deterjanı ham petrolden üretilmiş sentetik malzemeler içermemelidir. Bağımsız ve güvenilir test kuruluşlarında klinik testlerden geçmiş olmalıdır. Hassas ciltlere uygun ve enzim içermeyen formülle üretilmiş olmalıdır. Bebek çamaşır deterjanı içeriğinde GDO , fosfat, paraben, SLS , zararlı kimyasallar, ağır metaller ve toksik maddeler bulunmamalıdır. Çünkü bu maddeler solunum, temas ve ağız yoluyla miniğinizin vücuduna girerek hastalıklara sebep olabilecek kadar tehlikelidir. Hipoalerjenik ürünler ciltte tahriş ve alerji oluşumunu engellemektedir.Bebek çamaşır deterjanı sıvı ve toz olmak üzere iki şekildedir. Sıvı bebek deterjanı, toz deterjanlara göre daha çok tercih ediliyor. Bunun en önemli sebebi ise; sıvı deterjanların daha kolay durulanması ve hem bulaşık hem de çamaşırlarda kalıntı bırmakmamasıdır. Konsantre formül seçeneği ile sıvı bebek deterjanlardan çok daha etkili temizlik sonuçları alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.