sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Bebek Diş Fırçası Ürünleri Kampanya Madam10'da Bebek Diş Fırçası Ürünlerin'de %29'a Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Bebeklerin dişleri ortalama 6. aydan sonra çıkan süt dişlerinin dökülüyor olması, bakımının aksatılabileceği anlamına asla gelmez. Özellikle meyve gibi tatlı gıdalar tüketildikten sonra bebeğinizin ağız bakımını yapmak oldukça çok önemlidir. Aksi takdirde bebeğinizin dişleri çürük oluşmasına ve ağrı yapmasına neden olabilir. Bu nedenle erkenden bebeğinizin ağız bakımını yapmaya başlamalı ve belirli aralıklarla diş hekimine götürmelisiniz.

Bebek Diş Fırçası Alırken Neler Dikkat Etmeliyiz?

Bebeğinize seçeceğiniz her üründe olduğu gibi, diş fırçası seçerken de özenli seçeriz. Bebeğinizin sağlığını direkt olarak etkileyen bir ürün olduğundan dolayı diş fırça seçimi çok önemlidir. Bebeğinize kullanacağınız ilk fırçanın bebeğinizin dişlerine batmayacak bir ürün olması, bu alışkanlığı edinmesinde fayda sağlayacaktır. Kaymaz sapları olan fırçalar alarak bebeğinizin fırçasını kolayca kavramasına yardımcı olabilirsiniz. Bazı bebek diş fırçaları güvenlik halkasına sahiptir. Diş fırçalama alışkanlığını yeni yeni edinen bebeğinizin fırçayı boğazına kadar sokmasına engel olacak bu güvenlik halkası içinizin rahat olmasını sağlar. Bebeğinizin ilgi alanına giren diş fırçaları (Örnek Işıklı, Çizgi Filim Karakteri vb) alırsanız bebeğiniz diş fırçalamayı daha çok ister.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.