sadsad x
asdasd

Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Bebek Diş Macunu Ürünleri Kampanya Madam10'da Bebek Diş Macunu Ürünlerin'de %20'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Her bebekte farklılık gösterse de yaklaşık 6 aylıktan itibaren ilk süt dişleri çıkmaya başlar. Bebekken de diş temizliğini sağlayacak kişiler ebeveynleridir. Ağız ve diş sağlığı bebeğiniz için dikkat etmeniz gereken en önemli konulardandır. Ne kadar erken bakım yapmaya başlarsanız, bebeğiniz diş çıkarma sürecini o kadar iyi geçirir ve ileride yaşanabilecek dişlerinde olucacak sorunları engel olmak için adım atmış olursunuz. Bebek diş macunu bebeğinizin dişleri için kullanabileceğiniz en iyi diş temizlik ürünüdür. Bebekler yetişkinler gibi olmadığından dolayı diş macunu tutabilirler onun için bekekleriniz için tutulabilir diş macunu alınız. İlerleyen zamanlarda diş fırçalama alışkanlıkları kazanmasıyla birlikte, bebeğinizin eline vereceğiniz diş fırçasıyla dişlerini fırçalamayı oyun haline getirebilir. Diş fırçası mutlaka bebeğinize uygun yapıda olmalıdır. Bebeğinizin önüne koyacağınız bir bardak içme suyu ve fırçasına süreceğiniz bezelye tanesi büyüklüğündeki yutulabilen diş macunu bebeğinizin diş fırçalamayı oyunla öğrenmesini sağlayacaktır.

Bebek Diş Macunu Alırken Neler Dikkat Etmeliyiz?

Yutulabilir özellikte olduğundan florid, sodium lauryl sulphate, paraben, yapay tatlandırıcı ve renklendirici içermez. Yutulabilir diş macunu alınmalı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.