sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Bebek Sağlık Bakım Ürünleri Kampanya Madam10'da Bebek Sağlık Bakım Ürünlerin'de %41’e Varan En Uygun Fiyatlar Sizleri Bekliyor... 

Bebeklerin sağlığı ebeveynler için her şeyin önünde gelen bir konudur. Bebeklerin anne karnından başlayarak, isteklerini ve ihtiyaçlarını anlatabilecekleri çağlara gelene kadar, her türlü sağlık ihtiyaçlarını ve bakımları için gerekli düzenlemeleri anne ve babaları sağlamaktadır. Bu aşamada ise aileler, bebekleri henüz dünyaya gelmeden gerekli araştırmaları yaparak, bebeklerinin bu konuda nelere ihtiyaçları olabileceğini önceden öğrenmek ve gerekli tedbirleri almak isterler. Bebek bakımı ve bebek sağlığı son derece önemli bir konudur. Bu aşamada en büyük pay bebek bakım ürünleri üreten firmalara düşmektedir. Firmalar, henüz kendilerini koruyamayan, ailelerinin yardımına ihtiyaç duyan bebeklerinin nelere ihtiyacı olabileceğini, sağlıklarını korumak, bakımlarına destek olmak için hangi ürünlerin gerektiğini tespit etmekte ve ürünlerini ebeveynlerin hizmetlerine sunmaktadırlar.

Bebek Bakımında Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Bebeklerin henüz yeni geldikleri dünyaya uyum sağlama sürecinde iken, tenlerinin hassaslığından dolayı tercih edilen giyim ürünlerinden, bakım kremlerine, bebek bezlerinden temizleme ürünlerine kadar her konuda titiz davranılması ve ürünlerin özenle seçilmesi gerekmektedir. Bakım kremleri ve bebek yağları en çok kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Bebeklerin tenlerinin tahriş olmasını önleyebilmekte ve dışarıdan gelecek etkilere karşı koruyucu bir katman olabilmektedir. Pişikleri ve tahriş olan bölgeleri tedavi etmek için amacıyla da bebek kremleri ve bebek yağları kullanılabilmektedir. Bebeklerin her banyosundan sonra ya da alt bezini değiştirdikten sonra, bakım kremi kullanmak bebeğin tenini koruyarak tahriş olmasının önüne geçebilmektedir. Banyo sonrasında bebeklerin vücutlarına yumuşatıcı ve besleyici bakım yağları, bakım kremleri sürerken masaj yapmak da bebekleri rahatlatmakta ve daha huzurlu uyku uyumalarını sağlayabilmektedir.Bebeklerin hasta olmaları ebeveynler için hiç istenmeyen durumlardır. Çünkü dertlerini anlatamayan, neresinin ağrıdığını söyleyemeyen bebekler, söyleyemediklerini anlamaya çalışan anne ve babalara zor anlar yaşatabilmektedirler. Bu gibi durumlarda burunlarından nefes alamayan bebeklerin daha rahat nefes alabilmelerini sağlayan ve ortamın nemini kontrol ederek buhar verebilen cihazlar tercih edilebilir.Burunları tıkandığında nefes alabilmeleri için burun salgısını temizlemek için kullanılan aspiratörlerde yine bu konuda bebekleri oldukça rahatlatabilmektedir.Aileler yaz günlerinde, deniz kenarında ya da açık havada bebekleriyle daha çok vakit geçirmek isteyebilmektedirler. Ancak yetişkinlerin de ciltleri için tehlikeli olabilen güneş ışınları ve güneşin zararlı etkisi, bebeklerin tenlerini daha çabuk etkileyebilmektedir. Bunun için güneş ışığından ve sıcaklardan korumak için yüksek faktörlü güneş kremleri kullanmak, bebeklerin cilt sağlığını koruyarak, güneşe karşı oluşabilecek hassasiyet ve alerjiyi önleyebilmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.