sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 53 ürün görüntüleniyor.

Bebek Şampuanı Ürünleri Kampanya Madam10'da Bebek Şampuanı Ürünlerin'de %42'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Banyo yapan bebeklerin diğer bebeklere göre daha rahat, derin, kesintisiz uyumaları ve uyku esnasında ise bebeklerin büyümesini kontrol eden hipofiz bezinin çok daha iyi hipofiz bezin daha iyi çalışırlar. Bebeklerin banyo yapması sadece büyümesi için değil, ciltdin temiz olması, mikroplardan arınması ve böylece hastalıklardan korunması adına da önlemiş olursunuz. Bebeklerin cildi çok hassastır ve şampuan içerisinde zararlı kimyasal maddeler varsa, hemen reaksiyon gösterip cilt tahriş vb olaylara sebep olabilir. Şampuan bebeğinizi sadece cildine temas ederek değil; yıkama esnasında ağız, burun yoluyla vücuduna girerek ya da gözlerle temas ederek de etkileyebilir. Bu sebepledir ki, yavrunuzun vücuduna nüfus eden çocuk şampuanı da ona zarar vermeyecek kadar hassas ve özel olmalıdır.

Bebek Şampuanı Alırken Neler Dikkat Etmeliyiz?

Bebeğiniz için şampuan alırken mutlaka ürünün içeriğinde neler olduğunu kontrol etmelisiniz. Bebek şampuanları SLS (Sodyum Lauril Sülfat), SLES (Sodyum Lauril Eter Sülfat), Paraben, alkol, parfüm ve boya içermemelidir. Ürün içeriğinde toksik maddeler, ağır metaller ve zararlı kimyasallar bulunmamalıdır. Çünkü bu maddeler göz ve deriyle temas halinde ya da banyo esnasında şampuanlı suyun yutulmasıyla vücuda alındığı takdirde; ciddi sağlık problemlerine sebep olabilir. Alacağınız ürün hipoalerjenik olmalıdır. Bu özellik ciltte alerjik reaksiyon ve iritasyon oluşumunu engellemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.