sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Bee'o Up Ürünlerinde Kampanya! Madam10'da Bee'o Up Ürünlerinde En Uygun İndirim Fırsatları...

Bee'o Up Çeşitleri

-Takviye Edici Damla 

-Takviye Edici Şurup

-Takviye Edici Tablet


Bee'o Up Takviye Edici Damla 
Propolis, arıların bitkilerin yaprak, sap ve tomurcuklarından topladığı, antioksidan  maddelerden oluşan doğal bir arı ürünüdür. Kelime anlamı olarak, Pro (Ön) + Polis (koruyan) kelimelerinden oluşan propolis, arıların yaşam alanı olan kovanın ön temizleyicisidir. Arılar petek gözlerini propolis ile kaplar, sonra üzerine balını, yavrusunu, besinini koyar. Böylece arının ürettiği ürünler kovanda bozulmadan saklanır.

Bee'o Up Takviye Edici Şurup
Standardize edilmiş propolis miktarı İlave meyve suyu ile karıştırılmasına gerek duyulmaz Pastörize ve filtre edilmemiş ham baldan üretilmiştir Doğal besin içeriği ve biyolojik aktivitesi korunmuştur GMP ve BRC sertifikalı tesislerde üretilmiştir Sıvı formda cam şişe içerisinde ölçeği ile sunulmaktadır Anadolu’nun değerli bitkilerinden %100 yerli ürün

Bee'o Up Takviye Edici Tablet
Standardize edilmiş propolis miktarı İlave meyve suyu ile karıştırılmasına gerek duyulmaz Pastörize ve filtre edilmemiş ham baldan üretilmiştir Doğal besin içeriği ve biyolojik aktivitesi korunmuştur GMP ve BRC sertifikalı tesislerde üretilmiştir.


Madam10'da Bee'o Up Kampanyası
Madam10'da Bee'o Up indirim fırsatları Kaçırmayın 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.