sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 15 ürün görüntüleniyor.

Besin Takviyeleri Nedir? 

Besin takviyeleri, vitaminler, mineraller, otlar, yemek takviyeleri, spor beslenme ürünleri, doğal gıda takviyeleri ve diyetin besin içeriğini artırmak için kullanılan diğer ilgili ürünleri içerir. Besin takviyeleri birçok amaç için kullanılır. Genel sağlık ve enerjiyi artırmak için diyete eklenebilirler; bağışıklık sistemi desteği sağlamak ve hastalık ve yaşa bağlı durumlar riskini azaltmak; atletik ve zihinsel aktivitelerde performansı artırmak; hastalık ve hastalık sırasında iyileşme sürecini desteklemek. Bununla birlikte, bu ürünlerin çoğu gıda olarak muamele görür ve ilaç değildir.


Bağışıklık Sistemi Nedir? 

Bağışıklık sistemi vücudun enfeksiyonlara karşı savunmasıdır. Bağışıklık (ih-MYOON) sistemi mikroplara saldırır ve bizi sağlıklı tutmamıza yardımcı olur.


Bağışıklık Sisteminin Parçaları Nelerdir?

Birçok hücre ve organ vücudu korumak için birlikte çalışır. Lökositler (LOO-kuh-sytes) olarak da adlandırılan beyaz kan hücreleri, bağışıklık sisteminde önemli bir rol oynar. Fagositler (FAH-guh-sytes) adı verilen bazı beyaz kan hücresi tipleri, istilacı organizmaları çiğner. Lenfositler (LIM-fuh-sytes) adı verilen diğerleri, vücudun işgalcileri hatırlamasına ve yok etmesine yardımcı olur. Bir fagosit türü, bakterilerle savaşan nötrofildir (NOO-truh-fil). Diğer fagosit tipleri vücudun istilacılara cevap verdiğinden emin olmak için kendi işlerini yapar.


Bağışıklık Güçlendirici Besin Takviyeleri Kampanyaları ve İndirimleri Madam10'da Üstelik Tüm Kargolar Sadece 5,90 TL

Kış aylarında, muhtemelen bağışıklık sisteminize soğuk algınlığı, gripten ve virüslerden kurtulmanıza yardımcı olacak ürünleri Madam10'da kolaylıkla bulabilirsiniz. A, B6, B12, C, D, E ve K vitaminleri dahil olmak üzere çok çeşitli ürünleri online mağazamızda bulabilirsiniz. İlk savunma hattınız sağlıklı bir yaşam tarzı seçmektir. Genel sağlıklı sağlık yönergelerine uymak, bağışıklık sisteminizi doğal olarak güçlü ve sağlıklı tutmak için atabileceğiniz en iyi adımdır. Bağışıklık sisteminiz de dahil olmak üzere vücudunuzun her parçası, çevresel saldırılara karşı korunduğunda sağlıklı yaşam stratejileriyle desteklendiğinde daha iyi çalışır.


Gıda Takviyelerinin Faydaları

Mutfak dolaplarınızda bir vitamin ve mineral takviyesi  varsa, yalnız değilsiniz. Her dört kişimizden biri, genellikle normal beslenmesinde bir eksiklik olduğunu düşündüğümüz şeyleri telafi etmek için veya genel olarak tükendiğimizi hissetmek ya da kışın soğuk algınlığını önlemek için gıda takviyeleri alıyor. Gıda takviyeleri,  alınan konsantre besin kaynaklarıdır. Bunlar arasında kalp sağlığına yararlı olduğu gösterilen balık yağları, anemiyi önlemeye yardımcı olmak için demir gibi mineraller ve A'dan K'ye kadar tüm vitaminler listesi bulunur. Takviyeler çoğu gıdada bulunandan daha fazla miktarda besin içermektedir. Genel olarak, sağlıklıysanız ve normal dengeli bir beslenme yapıyorsanız, gıda takviyeleri almanıza gerek yoktur. Bu, nişastalı gıdalar (tercihen kepekli), meyve ve sebzeler, az yağlı süt ürünleri, yağsız et ve balık dahil olmak üzere çeşitli gıdalar içeren bir beslenme anlamına gelir.


Gıda takviyeleri, vücudu beslemek için gerekli olan tam öğünlerin yerini almamalıdır. Takviye alıp almayacağınıza karar vermeden önce mutlaka doktorunuzdan bilgi almanız sağlınız açısından çok önemlidir. Doktorlar, insanların gıdalar ve takviyelerden alınan besinler arasında bir denge kurmasına yardımcı olabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.