99 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

DALİN Ürünleri

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 43 (2. Sayfa)

Dalin Ürünlerinde Kampanya! Madam10'da Dalin Ürünlerinde %40'a Varan İndirim Fırsatı...

Dalin Çeşitleri

-Bebek Şampuan

-Bebek Kolonya 

-Bebek Sabun

-Islak Havlu

-Yumuştacı

-Bebek Vazelin

-Pişik kremi 

-Bebek Pudra

-Kulak Çubuğu

Dalin Bebek Şampuan

Nesillerdir bebekliğin kokusu olan Dalin Klasik Bebek Şampuanı, klinik testlerle kanıtlanmış, göz yakmayan saf ve yumuşak formülü bebeğinize özel olarak geliştirilmiştir. ilk günden itibaren hem saçında hem cildinde güvenle kullanabilir, mis kokulu Dalin banyolarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Dalin Bebek Kolonya

En sevilen çocukluk kokusu olan Dalin şampuan kokusu ile Dalin Bıcı Bıcı Bebek Kolonyası tazelik ve ferahlık sağlar

Dalin Bebek Sabun

Klinik testlerle kanıtlanmış, yumuşak formülü bebeğinize özel olarak geliştirilmiştir. Her gün güvenle kullanabilir, mis kokulu. Kolay durulanır. Alkol ve paraben içermez.

Dalin Islak Havlu

Klinik testlerle kanıtlanmış yumuşak formülü, bebeğinize özel olarak geliştirilmiştir. Petek dokulu yapısıyla yumuşak ve pratik bir temizlik sağlar. Bebeğinizin günlük bakımında güvenle kullanabilir, mis Dalin kokulu temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Dalin Yumuşatıcı

Klinik testlerle kanıtlanmış yumuşak formülü, bebeğinizin ve sizin hassas cildinize özel olarak geliştirilmiştir. Bebeğinizin ve sizin çamaşırlarınızı yumuşacık yapar. Dalin Bahar Ninnisi'ni ilk günden itibaren güvenle kullanabilir, bahar çiçeklerinden gelen, Dalin’in bebeksi kokusunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Dalin Bebek Vazelin

Cildi korur ve nemi hapsederek cildin onarılmasını sağlar. Nem kaybına karşı en etkili formül ile üretilmiştir. Klinik testlerle kanıtlanmış yumuşak formülü ile bebeğinizin ve sizin hassas cildine özel olarak geliştirilmiştir. Bebeğinizin cildini korumak ve pişik oluşmasını önlemek için her bez değişiminden ve banyodan sonra kullanım için idealdir.

Dalin Pişik Krem

Ciltte bariyer etkisi oluşturarak pişiği engeller. Kızarıklıklara karşı cildi korur. Pişik bölgesinde hızlı bir rahatlama sağlar.

Dalin Bebek Pudra

Bebeğinizin hassas cildini sürtünmelerden doğabilecek tahrişe karşı koruyan Dalin Bebek Pudrası, klinik testlerle kanıtlanmış özel formüle sahiptir. Bebeğinizin vücudundaki teri emerek cildine yumuşaklık ve kayganlık verir. Mis Dalin kokusuyla ferahlatır. Cildin pH değeri ile uyumludur.

Dalin Kulak Çubuğu

Dalin Kulak Çubukları bebeğiniz ve sizin kullanımınız için %100 saf pamuktan tam otomatik makinelerde el değmeden üretilmiştir. Pamuk kalıntısı bırakmaz.


Madam10'da Dalin Kampanyası

Madam10'da Dalin indirim fırsatları Kaçırmayın