Dermoskin

Dermoskin Be Bright Pigmentyl Güneş Koruyucu Spf50+ Krem 75ml 2'li

Ürün Kodu :20008992
80,90 TL
135,00 TL
%40
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Dermoskin Be Bright Pigmentyl Güneş Koruyucu Spf50+ Krem 75ml 2'li

   

  Türkiye’de ilk kez Tranexamic Acid içeren Dermoskin Be Bright Pigmentyl Sun Protection SPF 50+ güneş koruma kremi leke oluşumuna özel koruma sağlıyor. Leke oluşumunu önlemek ve oluşmuş lekelerin rengini açmada güçlü bir etkisi bulunuyor.

   

  Lekeli veya lekeye yatkın ciltler için özel olarak  formüle edilmiş yüksek UVA-UVB korumalı güneş kremidir.

  Ürünün içeriğinde UVA-UVB’ye karşı yüksek güneş koruma etkisi sağlayan diğer filtreler yanı sıra yeni jenerasyon filtrelerden BEMT ve MBBT bulunmaktadır.

  Güçlü antioksidan etkisi ile güneş ışınlarının sebep olduğu serbest radikalleri etkisiz hale getirerek ciltte biyolojik koruma sağlar.

  Cildi nemlendirir, yatıştırır ve besleyerek parlak görünmesine yardımcı olur.

  İçeriğinde bulunan Traneksamik Asit, Kojik Asit, Niacinamide, Vitamin C, Vitamin E, Panthenol, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Zanthoxylum Bungeanum Fruıt Extract ve Laminaria Ochroleuca Extract gibi çok özel bileşenlerin etkisiyle leke oluşumunu önlemeye ve oluşmuş lekelerin rengini açarak cilt tonunu düzenlemeye yardımcı olur.

  Tıbbi operasyonlar veya lazer uygulamaları gibi işlemler sonrası oluşan, hasarlı ciltleri güneşin zararlı etkilerine karşı korumaya yardımcı olur.

  Parfüm içermez.

   

  Traneksamik Asit: Anti-enflamatuar ve tirozinaz inhibitörü olup hiperpigmentasyonda etkin bir amino asittir. Ayrıca yüzeysel kan damarlarının yarı saydam kırmızımsı rengini azaltarak cilt tonunun beyazlanmasına yardımcı olur.

  Kojic Acid: Etkin bir antioksidan olup Traneksamik asit ile birlikte kullanıldığında melanin oluşumunda iki öncül olan tirozinaz ve araşidonik asidi inhibe eder.

  Niacinamide: Bir tirozinaz inhibitörü değildir. Daha çok melanazomların cilt yüzeyine taşınmasını engelleyerek leke oluşumunu baskılar. Nemlendirici ve antienflamatuar etkisi vardır.

  Vitamin C (Sodyum Askorbil Fosfat): Güçlü bir antioksidan olup leke oluşumunu baskılar.

  Vitamin E (Tocopherol Acetate): Serbest radikallere karşı güçlü bir antioksidandır. Cildi UV ışınlarının zararlarından korumaya, leke ve kırışıklık oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Hasar görmüş cilde besleyici ve yatıştırıcı etkisi vardır.

  Vitamin B5 (Panthenol): Cildi yatıştırıcı özelliği vardır, cildi, nemlendirmeye yardımcı olur.

  Glycyrrhiza Glabra Root Extract: Cildi nemlendirmeye ve leke oluşumunu baskılamaya yardımcı olur.

  Laminaria Ochroleuca Extract: Güçlü antioksidan etkisi ile leke oluşumuna sebep olan oksidasyonu baskılayarak serbest radikallerin giderilmesine yardımcı olur. Cildin elastikiyetini ve parlaklığını korumasına yardımcı olur.

  Zanthoxylum Bungeanum Fruit Extract: Yatıştırıcı, kızarıklık ve kaşıntı giderici olarak kullanılmakta olup, cilt kırışıklıklarının giderilmesinde de etkilidir.

1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.