sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 8 ürün görüntüleniyor.

Diş İpleri Ürünleri Kampanya Madam10'da Diş İpleri Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Diş ipleri ağızda, diş fırçasının ile ulaşamadığımız yerleri temizlemek için kullanılır. Diş ipleri dişlerini düzenli temizleyen insanlar için vazgeçilmezdir. Diş fırçalarının ulaşamadığı yerlere ulaşarak yemek artıklarını temizlemeye yardımcı olur. Diş ipleri, diş plağını ve çürük oluşumunu önler. Yiyecek parçacıklarının ve bakterileri temizleyerek dişlerin temizlenmesini.Şerit yapısı yırtılmaya dayanıklıdır. Nane ferahlığı ile hem ağzınızı ferahlık verir hem de temizlenmesini sağlar. Esnek yapısına sahip olan diş ipleri, diş etine zarar verme olasılığını çok az olan ürünler, dar diş aralıklarına ve hassas diş etlerine sahip olan kişiler tarafından plak oluşumuna karşı güvenle kullanılmaktadır. Diş ipileri, yalnızca diş fırçalamak ile diş yüzeylerinde temizlenmeyen gıda artıklarının ve diş etleri arasındaki mikrobiyal dental plakların uzaklaştırılmasına yardımcı olan kişisel bir ağız bakım ürünüdür. Diş ipi, ara yüzeylerin tümüne ulaşmaya yardımcı olarak diş eti hastalıkları ile mücadele edilmesine ve ağız sağlığını korumaya katkıda bulunmaktadır.

Diş İpleri Nasıl Kullanılır?

Yaklaşık kırk santimetrelik diş ipi alarak, ipliğin büyük bir bölümünü orta parmaklarınızın çevresine sarın ve kullanmak için dört veya beş santimetrelik ipi açıkta bırakın Diş ipini, baş parmak ve işaret parmakları arasında gerili tutarak, dişleriniz arasında nazikçe yukarı ve aşağı doğru hareket ettirin İpliği tüm diş yüzeylerinde nazikçe gezdirin ve ipin dişeti çizgisini geçtiğine emin olun. Diş ipini zorlamayın, aksi takdirde hassas dişeti dokusu kesilmesi veya doku eizlmesiyle karşılaşılabilir Dişten dişe geçerken diş ipinin temiz bölümlerini kullanın Diş ipini çıkarmak için, ipliği dişinizden yukarı ve dışarı taşımak için aynı ileri geri hareketini uygulayın.

Diş İpleri Özellikleri

Yiyecek parçacıklarının ve bakterileri temizleyerek dişlerin temizlenmesini.Şerit yapısı yırtılmaya dayanıklıdır.Nane ferahlığı ile hem ağzınızı ferahlık verir hem de temizlenmesini sağlar.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.