sadsad x
asdasd

Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 39 ürün görüntüleniyor.

Dudak Kalemi Kampanya Madam10'da Dudak Kalemi Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Dudaklarınızın hızlı bir taslağı rujunuzu neredeyse üç kat daha uzun süre sürdürmekle kalmaz, aynı zamanda daha dolgun bir yanılsama yanılsaması da verir. Cidden, tüm fark yaratır. Dudak kalemi için gözle görülenden daha fazlası vardır. İster daha dolgun görünümlü bir dudak için Kadashian'dan esinlenilmiş bir çizilmiş dudak ister, ya da sadece rujunuzun sabah kahvenizden daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, iyi bir dudak kalemi kalem görünümünüzü dönüştürebilir. Tüm dudaklarınızı mat bir taban olarak uygulayın, ardından yerine kilitlemek ve kanama ve lekelenmeyi önlemek için üstüne ruj uygulayın. Oldukça basit bir şekilde, en sevdiğiniz rujunuzu tamamlamak için mükemmel bir renk tonu bulduğunuzda, dudak kalemi tozunu nasıl gözden kaçırdığınızı merak edeceksiniz.

Dudak Kalemi Nasıl Kullanılır

Dudak kalemlerini isterseniz tek başına isterseniz rujlarınla birlikte kullanabilirsin. Dudak çerçevesini belirginleştirdikten sonra kalemle merkezden kenarlara doğru yapacağın uygulama ile doğal bir görünüm elde etebilirsiniz.

Dudak Kalemi İle Dudak Şekillendirme

İlk önce lip balm sürün. Dudak fırçası yarıdımı ile ince bir kat sürün. Bir peçete ile tapmon yaparak rujun fazlalığını alınız. Rujunuzla aynı renkde olan dudak kaleminizle alt ve üst dudağınızı orta kısımlara orantılayın. Kısa harketlerle çizgilerle birleştirin. Aynı fırça yardımıyla ince bir kat ruj daha sürün. Dışarı taşırmadan dudak kaleminiz sürün.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.