sadsad x
asdasd
Yeni
Eda Taşpınar

Eda Taşpınar Self Tanning Medium Güneşsiz Bronzlaştırıcı 200 ml

Ürün Kodu :20013481
149,90 TL
kargo.svg (2 KB)
Kargolama Süresi: 3 iş günü
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Kusursuz bronzluğunla herkesi tüm sene büyülemen için geliştirildi. Orta seviyede bronz ten rengini ürünü kullandıktan birkaç saat sonra yakalayacaksın. Ürünü kullanmaya devam ettikçe renk tonunuz oturacak. Duş aldıktan sonra dahil ten renginizi korumaya devam edeceksiniz.

  Kullanımı:
  Açık tenliler ve orta seviye bronzluğu yakalamak isteyenler için önerilen bu ürünü, haftada üç kez kullanılması tavsiye edilir. Ürünü kullanmadan önce ölü deriyi kaldırmak için duş almanız veya peeling uygulamanız tavsiye edilir. Ürünü vücuda eşit olarak dağıtmalı ve eklem yerlerine (diz, dirsek , bilekler) az miktarda sürmelisiniz. Saç ve tırnaklarınıza ürünün sürülmemesi gereklidir. Ürünü cilde uygularken eldiven kullanılmalı ve ürünü kullandıktan sonra ellerinizi yıkamalısınız. Kıyafetlerinizi giymeden önce cildinizin iyice kurumasını bekleyiniz. Daha koyu ten rengini yakalamak için ürünü uygulamaya devam edin veya Eda Taşpınar güneşsiz bronzlaştırıcı dark'ı kullanın.

  Uyarılar:
  Bu ürün güneşten koruma sağlamaz. Ürünü göz çevresine uygulamayınız. Ürünün göz ile temasından kaçınınız , göze temas durumunda bol su ile yıkayınız. Ürünü küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.