sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 57 ürün görüntüleniyor.

Dipliner&Eyeliner Ürünleri Kampanya Madam10'da Dipliner&Eyeliner Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor...

Kanatlı bir eyeliner herhangi bir Göz Görünümünü mükemmel bir şekilde tamamlar . Nasıl uyguladığınıza ve ne elde etmek istediğinize bağlı olarak gözünüzü daha büyük, daha küçük, daha yuvarlak veya daha oval gösterir. Olası astar varyantlarının çeşitliliği ince ve basitten kalın ve kalın ve hatta grafik veya kanatlı veya kanatsızdır. Kirpiklerin yakınında uygulanan basit bir siyah çizgi, gözlerinizin daha tanımlanmış görünmesini ve kirpiklerin daha dolgun ve daha yoğun görünmesini sağlar.

Eyeliner Çeşitler

Kalem : Kullanımı Kolaydır İnçe Uçlu Olmasından dolayı Kirpik Diplerinden Dolayı çizgiyi tek seferde çizmenize yardımcı olur.

Likit :İnce uçu sayesinde göz yapısını belirginleştirmeye yardımcı olur. Diğer ürünlerden göre daha kalıcı ve uzun süre kalır.

Jel: Genellikle profesyonel makyajda tercih edilmektedir.

Toz: Gözlerde Sürme etikisi yaratır Kolayça sürülür


Dipliner & Eyeliner Nasıl Sürülür?

1.Adım:Eyeliner & Dipliner’ın Fazlasını Fırçadan Al

Eyeliner & Dipliner sadece kirpik diplerine uygulanan bir eyeliner tekniği. Bu yüzden eyeliner & dipliner’ı uygularken çok dikkatli olman gerekiyor. Olası hatalardan kaçınmak için eyeliner & dipliner’ı sürmeye başlamadan önce fazlasını eline sürebilirsin. Böylelikle ürünün göz çevrene bulaşmasını engellemiş olursun.

2.Adım Başını Doğru Bir Şekilde Tut

Eyeliner & Dipliner’ı kusursuz bir şekilde sürmek istiyorsan başını aynada gözünün iç kısmını görecek şekilde hafifçe yukarı doğru kaldırmalısın.

3.Adım Ürünü Uygula

Eyeliner & Dipliner’ı üst göz kapağının iç kısmına ve kirpik dibine dikkatlice uygulamalısın.

4.Adım Makyajını Tamamla

Son olarak Eyeliner & Dipliner’ı kirpiklerinin üst kısmına da aynı şekilde çekerek gözlerini en güzel şekilde belirginleştirip uygulamayı tamamlayabilirsin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.