sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 5 ürün görüntüleniyor.

Genital Bölge Ürünleri Kampanya Madam10'da Genital Bölge Ürünleri Ürünlerin'de %20'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Genital bölge, anatomik olarak çok karmaşık ve enfeksiyonlara açık ve çok hassas yapıdır. Hem dışa açık olduğu, hem de idrar yolu ve anüse çok yakın olduğu için, kötü bakteri üretmeyeve oluşmaya müsaittir bir bölgedir. Üreme organlarının düzgün çalışabilmesi ve enfeksiyon oluşumunun engellenebilmesi için her tuvalet ihtiyacı sonrası, özellikle de adet dönemlerinde genital bölgenin temizliği unutulmamalıdır.Farklı pH değerine sahip olan genital organlar için farklı bir bakım uygulamak gerekir. Genital bölgede kullanılacak olan her ürünün faydalı bakterileride yok edecek kimyasalları içermemesi gerekir. Genital bölge için özel üretilmiş temizlik ürünlerinin tercih edilmesi gerekir.Hassas temizlik yapan bu ürünler, genital bölgenin yaşla birlikte değişen pH değerlerine cevap verebilmeli. Ayrıca yine genital bölgenizi suyla rahatça yıkayabileceğiniz uygun bir ortam bulamıyorsanız, bu durumda da genital temizlik ürünlerinden yardım alabilirsiniz. El temizliği için üretilen Islak mendillerin bu gibi durumlarda kullanılması ise genital bölgenin sağlığı açısından sakıncalıdır.

Genital Bölge Temizliği Nasıl Yapılır

Pamuklu İç Çamaşırları Tercih Edin Genital bölgesini Kuru Tutun. Banyoda sabun kullanmayın. Vajinal duştan sakının. Genital bölge jellerinden yararlanın.Tuvalet tahareti sonrası kurulanın.Tamponunuzu sık olarak değiştirin.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.