sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Göz Makyaj Temizleyicileri Kampanya Madam10'da Göz Makyaj Temizleyicileri %50'ye Varan İndirimler... 

Göz makyajı temizlenirken, makyajın kirpiklere ve gözlere zarar vermeden bir çırpıda çıkmasını sağlayan göz makyaj temizleme ürünleri tercih edilmelidir. Doğru göz makyajı temizleyicilerini kullandığınızda kirpiklerinizde kalıntı, gözlerinizde tahriş olmaz ve cildiniz zarar vermez. Özellikle gece yatmadan önce makyajın mutlaka detaylı bir şekilde temizlenmesi gerekiyor. Aksi takdirde, uyku sırasında cilt gözenekleri tıkanır, göz altlarında morluklar oluşur, sivilce oluşumuna ve kirpiklerde dökülmeye gibi bazı sorunlar ortaya çıkar.

Göz Makyaj Temizleyici Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

İyi bir göz makyajı temizleyicisinin her şeyden önce suya dayanıklı olması, göze uygulanan rimelin, kalemin, eyeliner veya farın zorlanmadan göz kapağından ve kirpiklerden kolayca çıkmasını olanak sağlaması gerekir. Ürünlerin yüksek alkol değerine sahip olmaması ve cilde zarar vermemesi çok önem taşır.Temizleyici ürünün yumuşak ve akışkan bir jel dokusu içermesi ciltte kalıntı oluşmamasına yardımcı olur . Parfüm, paraben, koruyucu madde içermeyen; aynı zamanda PH değeri gözyaşı ile uyumlu ürünler hassas gözlere sahip kişilerde çok daha rahatlıkla ve kolaylıkla kullanılır.

Göz Makyajı Nasıl Temizlenir

Göz çevresindeki deri çok ince ve hassas olduğu için kolaylıkla tahriş olur, kırışabilir. Bu nedenle, göz makyajının sert hareketlerden kaçınılarak, bastırmadan ve ovuşturmadan temizlenmesi gerekir. Temizleme işleminde bunun için özel üretilen ürünlerden faydalanmak en önemli yöntemlerden biridir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.