sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 46 ürün görüntüleniyor.

Günlük Ped Ürünleri Kampanya Madam10'da Günlük Ped Ürünleri Ürünlerin'de %30'a Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... Tüm Kargolar Sadece 4,90 TL

Gün boyu temiz ve konforlu hissi yaşamak isteyen kadınların yanında hiç ayırmamaya başladığı günlük pedler farklı formlarda sunuluyor. Organik malzemelerle üretilen ürünlerin yanı sıra farklı iç çamaşırlara uygun tasarıma sahip olanlara kadar günlük pedlerde ürün gamı oldukça geniş skalada yer alıyor. Günlük pedler kadınların kurtarıcısı oluyor üstelik her kadın her gün bu pedleri rahatlıkla kullanıyorlar. Sadece akıntı sorunlarına değil aynı zamanda genital bölgenin nemli kalmaması için koruyucu görevi görüyor. Üstelik sızıntı ve nemden dolayı oluşan koku ve rahatsızlığı engellediği için de kadınların günlük ped, kadınlar için olmazsa olmazlarından.

Günlük Pedler Avantajları

Kadınlar günlük pedler pamuksu üst yüzeyleriyle daha konforlu ve rahat kullanılıyor. Pek çok dermatolojik testten geçirilen pedler,;vajinal bölgede herhangi alerjen etki bırakmıyor.
Günlük pedler sayesinde zamansız adet dönemlerinde de kadınlara ek koruma sağlıyor. Adet dönemine yaklaşan kadınlar, günlük pedleri sayesinde hazırlıksız yakalanmıyor.
Adet döneminde kullanılan pedler gibi günlük kullanıma uygun pedler de yan koruyucu bariyerlere sahip tasarlanıyor. Bu sayede ne akıntılarda ne de adedin başlangıcında sızıntı olmuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.