sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 132 ürün görüntüleniyor.

Kadın Bakım Ürünleri Kampanya Madam10'da Kadın Bakım Ürünlerin'de %42’ye Varan En Uygun Fiyatlar Sizleri Bekliyor... 

Genital Bölge Ürünleri

Genital bölge, anatomik olarak çok karmaşık ve enfeksiyonlara açık ve çok hassas yapıdır. Hem dışa açık olduğu, hem de idrar yolu ve anüse çok yakın olduğu için, kötü bakteri üretmeyeve oluşmaya müsaittir bir bölgedir. Üreme organlarının düzgün çalışabilmesi ve enfeksiyon oluşumunun engellenebilmesi için her tuvalet ihtiyacı sonrası, özellikle de adet dönemlerinde genital bölgenin temizliği unutulmamalıdır.Farklı pH değerine sahip olan genital organlar için farklı bir bakım uygulamak gerekir. Genital bölgede kullanılacak olan her ürünün faydalı bakterileride yok edecek kimyasalları içermemesi gerekir. Genital bölge için özel üretilmiş temizlik ürünlerinin tercih edilmesi gerekir.Hassas temizlik yapan bu ürünler, genital bölgenin yaşla birlikte değişen pH değerlerine cevap verebilmeli. Ayrıca yine genital bölgenizi suyla rahatça yıkayabileceğiniz uygun bir ortam bulamıyorsanız, bu durumda da genital temizlik ürünlerinden yardım alabilirsiniz. El temizliği için üretilen Islak mendillerin bu gibi durumlarda kullanılması ise genital bölgenin sağlığı açısından sakıncalıdır.

Günlük Pedler

Gün boyu temiz ve konforlu hissi yaşamak isteyen kadınların yanında hiç ayırmamaya başladığı günlük pedler farklı formlarda sunuluyor. Organik malzemelerle üretilen ürünlerin yanı sıra farklı iç çamaşırlara uygun tasarıma sahip olanlara kadar günlük pedlerde ürün gamı oldukça geniş skalada yer alıyor. Günlük pedler kadınların kurtarıcısı oluyor üstelik her kadın her gün bu pedleri rahatlıkla kullanıyorlar. Sadece akıntı sorunlarına değil aynı zamanda genital bölgenin nemli kalmaması için koruyucu görevi görüyor. Üstelik sızıntı ve nemden dolayı oluşan koku ve rahatsızlığı engellediği için de kadınların günlük ped, kadınlar için olmazsa olmazlarından.

Hijenik Pedler

Kadınlar için en önemli noktada hijyenik pedlerdir. Hiçbir kadın bir diğerine benzemez bu nedenle her kadın kendine en uygun pedi seçer. Paketlerin üzerinde detaylı olarak yazan yoğunluk günlerine göre ped tercihinizi yapabilirsiniz .Hijyenik pedler, sıvıyı emerek iç dokulara hapsedilmesini sağlayan özel bölgeleri sayesinde genital bölgenin yüzeyinin tahriş olmasını önlemeye yardımcı olur. Hijyenik pedler sayede giysilerin kirlenmesini de önleyen pedler, ipeksi üst yüzeyleri ile hareket esnasında rahatlık sağlamaktadır. Pedler çamaşıra tutunmayı sağlayan emici kanatlar yardımıyla kaymayı engellerken, aynı zamanda sızıntılara karşı üst düzeyde koruma sağlar.Hijyenik pedler her kadın değişkenlik gösteren adet düzen hijyenik pedler üretilmektedir. Rahatlığı seven kadınlar için ultra incelikte üretilen pedler, her dakika kullanıma uygun çeşitlere de sahiptir. Yoğun günler için kullanıma uygun olan kalın ve uzun pedler güçlendirilmiş emici üst tabakaları ve ultra kanatları sayesinde ekstra güven katmaktadır. Bunların yanı sıra, deodorant katkıları ile çiçek ferahlığı sunan kokulu pedler ile alerjik ciltler ile uyum gösteren kokusuz çeşitler ürün yelpazesi arasındaki yerini almaktadır. Özel günler için renk katmak isteyen kadınlar için ise çeşitli desenlere sahip özel tasarımlı pedler bulunmaktadır.

Tampon

Tampon, adet dönemlerinde rahat hareket etmek, spor aktivitelerinden geri kalmamak, denize girmek için kullanılan pamuktan ya da silikondan yapılmış silindir şekli verilmiş adet pedi alternatifi olarak kullanılan ürünlerden biridir.Boyutları değişebilen regl tamponlarının silikondan huni şeklinde olanları tercih edilirse toksik şok riski de ortadan kalkar. Hiç doğum yapmamış kadınlar en küçük boy tamponları rahatlıkla kullanabilirler. Pamuklu bir adet tampon 6 saatten fazla vajinada kalırsa bu, toksik şok yaratabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.