sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 54 ürün görüntüleniyor.

Kapatıcı Ürünleri Madam10'da %50'ye Varan İndirimlerle Madam10'da... 

Kapatıcıyı seviyoruz, çünkü bu kozmetik ürün sadece ustaca ve yorgun gözlere, saf olmayan cilde, kızarıklığa, pigment lekelerine ve damarlara kapatıcılar ve lekeleri, koyu halkaları örtün ve kusurları gizleyin bir makyaj eşyasıdır. Farklı renk ve dokularda mevcuttur ve herhangi bir kozmetik çantasında eksik olmamalıdır. Kapatıcı sayesinde doğal bir makyaj yapmamızsa yardımcı olur.Yüzümüz pürüzsüz ve kusursuz oluruz.

Kaptıcı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pudralar, cilt tipinle aradığın uyumu yakalayarak, daha doğal bir makyaja yapmanıza yardımcı olur. Yüzünün tamamına eşit miktarda kaptıcı sürerek cildinle bütünleşen kapatıcılar, herkesi kendine hayran bırakıyor. Hem kapatıcı hemde nemlendirici olan kaptıcılar hem yüzünüze bakım yaparken hemde kusursuz bir makyaj yapmış olursunuz.

Kaptıcı Nasıl Kullanılır?

İstersen fırçayla istersen de nemli bir süngerle cildine sürebilirsiniz. Cilt tonuna uygun renk kapatıcıyı bulduğunda göz alıcı bir güzelliğe kısa sürede kavuşabilirsin. Kapatıcı sayesinde doğal ve kusursuz görünümü bir pudra yardımıyla sabitleyerek gün boyunca makyajın bozulmadan kullanabilirsin.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.