sadsad x
asdasd
Loreal Paris

L'Oréal Paris Revitalift Lazer X3 Yaşlanma Karşıtı Maske

Ürün Kodu :20014644
58,50 TL
90,00 TL
Madam10 Üyelerine Özel Fiyat
kargo.svg (2 KB)
24 Saat İçinde Kargoda!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • REVITALIFT LAZER X3 YAŞLANMA KARŞITI MASKE PEPTİD + HYALURONİK ASİT + C VİTAMİNİ* ANINDA ÜÇLÜ ETKİ İLE SIKILAŞTIRIR, PÜRÜZSÜZLEŞTİRİR, AYDINLATIR

  Gazlı Bez Dokusunda Bandaj Etkisi: Yenilikçi 3 katmanlı maske pamuklu gazlı bez dokusuyla cilde oturur.  Tüm yüzü saran bandaj etkisi ile nemi cilde hapseder.

  Üç Aktif İçerik İle Zenginleştirilmiş Krem: Peptid, Hyaluronik Asit, ve C Vitamini* cildi yoğun şekilde nemlendirmek ve yaşlanma belirtileriyle gözle görülür şekilde savaşmak için 3 aktif içerik ile zenginleştirilmiş formül.

  Bağımsız Bir Kurum Tarafından Test Edildi 1 Maske Sonra: Cilt sıkılığı gözle görülür şekilde artar (+%11**). Cilt daha pürüzsüz ve aydınlanmış görünür. 3 Maske Sonra: Cilt yoğun şekilde beslenir ve kadınların %84'üne*** göre daha yumuşak hissedilir. Zamanla: Cilt yenilenmiş ve güçlenmiş hissedilir.

  ( *C Vitamini = Cg Vitamini / **Instrumental test, 40 kişi. / ***Tüketici testi, 67 kişi)

  Kullanımı: Kullanım Tavsiyesi 1. Nemli maskeyi açarak temizlenmiş yüzünüze uygulayın. 2. Yüz hatlarınıza göre konumlandırarak yerleştirdikten sonra 15 dakika bekleyin. 3. Maskeyi çıkarın, ciltte kalan fazlalığı yüzünüze ve boynunuza masaj yaparak yedirin ya da bir pamuk yardımıyla temizleyin.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.