sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 124 ürün görüntüleniyor.

Nemlendirici Ürünleri Kampanya Madam10'da Nemlendirici Ürünleri Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Nemlendiriciler, hangi yaşta olursanız olun cilt sağlığınız için kullanmanız gereken yüz bakım ürünlerinin başında gelir. Cildiniz yaz aylarında su kaybedip, kışın ise soğuk hava koşullarından dolayı nemsiz kalır. Bu sebeple yağlı bir cilt tipine sahip olsanız bile, yaşlı-genç, erkek-kadın herkesin kullanması gereken bir yüz cilt bakım ürünüdür nemlendirici. Yapacağınız araştırmalarla mutlaka kendi cilt tipinize göre, cildinizde reaksiyon göstermeyen doğru yüz nemlendirici ürünü bulmanız gerekir. Cildin üst yüzeyindeki lipozom moleküllerinin azalması cilt kuruluğuna sebep olur. Çevre kirliliği, soğuk ve sıcak hava, UV ışınları gibi çevresel faktörler, cildinizin hassasiyet oranını artırarak matlaştırır ve cansız bir yüz görünüm kazanırsınız . Uzun vadede nemsiz kalan cilt, kısa zamanda kırışmaya ve çatlamaya gibi sorunlar oluşturu. Bu kötülüğü cildinize yapmayın size uygun olan bir nemlendiriciyi her gün kullanmayı alışkanlık haline getirmelisiniz .Yağlı bir cilt tipine sahip olabilirsiniz; Bu, sizin nemlendiriciye ihtiyacınızın olmadığı anlamına gelmeyebilir. Su, cildi besleyen ve canlandıran en önemli maddedir ve her ciltlerin suya ihtiyacı vardır. Nemsiz ciltler, çevresel faktörlerden çok çabuk etkilenirler ve pul pul görünüme, kızarıklıklara meydana gelir .Kuru cilt, nem ihtiyacını gidermiş bir cilde göre daha çok hızlı kırışır. Cilt yaşlanmasının hızını azaltmak istiyorsanız nemlendirici kullanmanız gerekiyor. Ayrıca kullandığınız ürünün, E ve A vitaminlerini içerdiğine dikkat ediniz ; Bunlar anti-aging içeren, yaşlanmaya karşı savaşan vitamindir .Akne probleminiz var ise içerisinde salisilik asit içeren ürünleri kullanınız . Bu maddenin en önemli etkisi, cildin üst katmanını hafifçe soyarak gözeneklerin açılmasını ve ciltte biriken, yağları ve akneleri temizlemesidir.Kırışıklık önleyici nemlendiricilerin yanında, cildinizdeki ufak tefek güneş lekelerin gidermek istiyorsanız C vitamini içeren nemlendiricileri tercih etmelisiniz, böylece uzun vadede bu sorundan kurtulmuş olup cildinize daha aydınlık ve canlı bir görünüm kaznırsınız .

Yüz Nemlendirci Ne Zaman Sürülür?

Daha etkili sonuçlar için; yüz nemlendircisin cildin temizken dairesel hareketlerle, dıştan içe ya da içten dışa doğru nazik masaj yaparak sürmelisin. Yüz nemlendiriciyi, yüz bölgene ince bir tabaka halinde uygulaman yeterli. Nemlendirici kremleri duş aldıktan sonra ve güne başlarken uygulaman yüzünüzün nem kaybetmesinin önüne geçiyor.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.