sadsad x
asdasd
Neutrogena

Neutrogena Visibly Clear Pore & Shine Peeling Jel 150 ml

Ürün Kodu :10031121
103,90 TL
147,90 TL
Madam10 Üyelerine Özel Fiyat
kargo.svg (2 KB)
24 Saat İçinde Kargoda!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel 150 ml

  Neutrogena Visibly Clear Pore and Shine Peeling Jel, sıkılaşmış gözenekler ve kusursuz görünümlü bir cilt için ikili etki sunar. Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. İçeriğindeki mikro tanecikler ve salisilik asit sayesinde kusursuz görünümlü bir cilt için tıkalı gözenekleri derinlemesine temizler. Ayrıca taze mandalina ve misket limon kokusu ile inanılmaz bir şekilde duyuları canlandırarak cildinizin temizlenmesini sağlar.

  Ürünün Özellikleri

  - Gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur: İçeriğindeki mikro tanecikler ve salisilik asit sayesinde kusursuz görünümlü bir cilt için tıkalı gözenekleri derinlemesine temizler. İçeriğindeki taze mandalina ve misket limon kokusu ile inanılmaz bir şekilde duyuları canlandırarak cildinizin temizlenmesini sağlar.

  - Parlaklığı gözle görünür bir şekilde azaltır: Ciltteki fazla sebumu anında %77 oranında azaltır ve cildi çok kurutmadan gün boyunca parlak görünmemesini sağlar.

   

  Ürünün Kullanımı

  Günde 1 kere ıslak cildinize uygulayın ve iyice durulayın. Gözle temasından kaçının. Göze temas etmesi durumunda bol su ile durulayın. Sadece harici kullanım içindir.

  Madam10'da Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel 150 ml Kampanyası!

  Neutrogena Visibly Clear Pore&Shine Peeling Jel 150 ml Madam10'da indirim fırsatlarıyla sizlerle...

  neutrogena visibly clear pore & shine peeling jel, neutrogena, neutrogena visibly clear pore & shine yüz temizleme jeli 200ml, neutrogena peeling jel, neutrogena visibly jel, neutrogena shine peeling jel,T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.