sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 590 ürün görüntüleniyor.

Parfüm ve Deodorant Ürünleri Kampanya Madam10'da Parfüm ve Deodorant Ürünleri Ürünlerin'de %41’e Varan En Uygun Fiyatlar Sizleri Bekliyor...Parfüm

Ruh halinizi yansıtan, teninize ve tarzınıza yakışan parfümü bulmak tahmin ettiğiniz çok daha kolay olmayabiliyor. Vücudun kimyasına göre değişen parfümün ten üzerinde nasıl bir etki bırakacağı da beslenme alışkanlıklarınıza, strese ve hormonal farklılıklara göre değişiyor. Bu da demektir ki her parfüm herkeste aynı etkiyi bırakmaz. Bu nedenle parfüm alırken kendi teninize uygun olan ve vücut kimyanızla uyum içinde olması oldukça önemli bir konudur. Seçtiğiniz kokular kişiliğinizi yansıtmakla kalmayacak ve sizin için insanlar üzerinde hatırlanma duygusu da bırakacaktır.Parfümde zaman ilerledikçe sırayla birbirinin önüne geçerek kokladığınız koku katmanlarıdır notalar. Üst, orta ve alt olarak ayrılan notaların arasında en hafif ve geçici olarak duyduğunuz koku üst notalardır, hani bir parfümü sıktığınız anda burnunuzun hissettiği ilk koku. Bu aşama her ne kadar parfüm seçiminde en önemli kısım olsa da en çabuk uçup giden kokular da bunlardır. Genellikle hafif meyveler ve narenciyelere yer verilen bu koku katmanından sonra orta notalar gelir. Parfümü sıktığınız ilk 20 dakikadan sonra üst notalar uçup gider ve parfümün özü olan orta notalarla baş başa bırakır sizi. Genellikle çiçek ve meyve kokularının karışımından oluşan bu notalar baharat esintileriyle de güçlendirilebilirler. Bu aşamada parfümün en güzel ve en baş döndürücü kokusunu alırsınız. Bir anlamda bir parfümün teması orta notalardır. Orta notalar son bulup yerini alt notalara bırakınca parfümünüzün kalıcılığını niteleyen alt notalara sıra geldi demektir. Alt notaların performansı parfümün kalıcılık kriterini belirler. Parfümün etkisini uzun süre devam ettirme görevini üstlenen alt notalar tamamen ürünün kalitesine ve tenle olan uyumuna göre değişir. En popüler alt notalar ise genellikle sedir ağacı, sandal ağacı ve vanilyadan oluşur.

Deodorant

Terlemek, herkes için doğal bir durumdur. Vücudun her noktasında terleme meydana gelir. Bu durumun birçok kişi tarafından bilinmeyen yanı ise, ter salgısının aslında kokusuz olmasıdır. Ancak koku oluşumu sadece vücudun kapalı olan ve yüksek ısıya maruz kalan alanlarında gerçekleşir. Bunun sebebi, vücudun bu alanlarının bakterilerin üremesi için daha müsait olmasıdır. Bakteri üretimi vücutta oluşan kötü kokuların temel sebebidir. Özel formülleri ile temas ettikleri alanda bakteri oluşumuna engel olan deodorantlar, vücudun doğal dengesini bozmadan, terlemeyi tamamen engellemeden ter kokusunu önlemektedir.Cinsiyet farkı gözetmeksizin her kullanıcının gün içinde en çok tükettiği kişisel bakım ürünlerinden bir tanesi de deodorantlardır. Ter kokusunu engellemek için sık sık duş almak, kol altı bölgesini sürekli temizlemek ya da parfüm kullanmak ne yazık ki yeterli bir çözüm değildir. Kötü koku oluşumu ve rahatsız edici ıslaklık hissi ancak uygun bir deodorant kullanımı ile çözümlenebilir. Cinsiyet farkı gözetmeksizin her kullanıcının gün içinde en çok tükettiği kişisel bakım ürünlerinden bir tanesi de deodorantlardır. Ter kokusunu engellemek için sık sık duş almak, kol altı bölgesini sürekli temizlemek ya da parfüm kullanmak ne yazık ki yeterli bir çözüm değildir. Kötü koku oluşumu ve rahatsız edici ıslaklık hissi ancak uygun bir deodorant kullanımı ile çözümlenebilir. Çantanızda her gün taşıyabileceğiniz sprey deodorantlar pratik kullanım sağlamaktadır. Sprey deodorantın içerisinde bulunan aerosol gazlardan rahatsız olan kullanıcılar için roll-on çeşitler üretilmiştir. Bu sıvı içerikli deodorantları tıkanıklığa sebep olmayan bilyeli kapakları ve sızdırmayan ambalajları sayesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sıvı ve sprey deodorantların verdiği ıslaklık hissini sevmeyen kullanıcılar için de katı formda ve cildinize anında sabitlenen stick deodorant çeşitleri bulunmaktadır. Tüm stick deodorant çeşitlerinde ürünü dilediğiniz miktarda kullanmanızı sağlayan manuel bir mekanizma bulunmaktadır.Deodorant çeşitlerinin birçoğunun içeriğinde cildinize dost nemlendiriciler bulunmaktadır. Bu sayede uzun süre kapalı kalan, terleme ya da epilasyon şartlarından dolayı tahriş olan koltuk altlarınıza sadece deodorant kullanarak bakım yapabilirsiniz. Düzenli kullanımlarda tüm nemlendiricili deodorant çeşitleri tahriş hissinin azalarak koltuk altlarınızın pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.