sadsad x
asdasd

Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 45 ürün görüntüleniyor.

Pudra Ürünlerinde Kampanya Madam10'da Pudra Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 
Yüz Pudrası makyajı cilt tonuna bile yardımcı olur ve her cilt tipi için yağsız bir cilt oluşturur. Pudra ile önce makyajınızı düzeltir, çirkin parlayan yüz parçalarını alırsınız ve düzgün ve kusursuz bir görünüm sağlarsınız. Tek tek toz parçacıkları bir sünger gibi davranır, çünkü fazla cilt yağını emer ve böylece göz için görünmez yaparlar. Pudra yüz gözeneklerini tıkama ürüne sahipken, günümüzün toz ürünleri cildi nemlendirir. Toz türüne bağlı olarak yüzünüzü matlaştırabilir veya parlatabilirsiniz.

Pudra Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Pudralar, cilt tipinle aradığın uyumu yakalayarak, daha doğal bir makyaja yapmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra cilt renginle de uyumlu bir tonda olması, ürünü alırken dikkat edfilmesi gerekir. Almayı düşündüğün pudrayı boyun bölgene uygulayarak cildin tonunuza uygun olup olmadığını bakabilirsiniz.

Pudra Nasıl Kullanılır?

Fırça yardımıyla sürebileceğin pudralar rahat kullanım sunar. Pudraları uygularken en önemli nokta, pudrayı yüzünüzde her yere eşit sürmeniz gerekir. Bu sayede daha doğal ve pürüssüz ve kusursuz bir makyaj görünümü kazanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.