sadsad x
asdasd

Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Saç Bakım Kürü & Peeling Ürünleri Kampanya Madam10'da Saç Bakım Kürü & Peeling Ürünlerin'de %51'e Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Kimyasal işlem görmüş veya zamanla yıpranmış saçlarda şampuanlama ve durulama bazen yeterli olmayabilir. Sıvı saç bakım kürü saç teli üzerinde koruyucu ince bir film tabakası oluşturarak kimyasal işlemler, fön, tarama, rüzgar ve güneş gibi dış etkenlere karşı koruma sağlar. Sıvı saç kremi uygulanmış saçlar daha kolay ve yıpranmadan taranıp şekil alırken elektriklenme ve uçuşmada önlenmiş olur. Tüm saç tipleri için uygun olarak geliştirilmiştir. Saçı yumuşatarak kolay şekil almasını sağlar. İçerisindeki bitkisel keratin ve B5 vitamini ile saçı besler güçlendirir. Uzun saçlarda saçın dolaşmasını önler. Silikon içermez. Yağlandırmaz, yapışkan his bırakmaz. Durulama gerektirmez.

Saç Bakım Kürü Ne İşe Yarar?

24 saat yıpranmaya karşı etkili olan saç bakım kürleri, saçlardaki elektriklenmeyi azaltıyor, kıvırcık saçlarda bukleleri net hale getiriyor ve hacmi artırarak bakım yapıyor.

Saç Bakım Kürü Nasıl Yapılır?

Neme ihtiyaç duyan tüm saç tiplerinin en az haftada iki defa uygulanması gereken saç bakım kürleri, avucun içine bir miktar dökülüp saç uçlarına ve saç boyuna masajla sürülmek şeklinde uygulanır. Sonrasında saçınıza istediğiniz gibi şekil verebilir, parlaklığını baki kılmak için haftada en az iki kez uygulayabilirsiniz. Provitamin B5, E vitamini gibi zengin içeriklerle saçları sağlığına kavuşturmayı hedef edinen saç bakım kürlerinde seçiminizi en iyi markalardan yana kullanmalısınız.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.