sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 73 ürün görüntüleniyor.

Saç Şekillendirici  Ürünleri Kampanya Madam10'da Saç Şekillendirici Ürünlerin'de %40’a Varan En Uygun Fiyatlar Sizleri Bekliyor... 

Saç Spreyi

Kadın erkek fark etmeksizin, saç bakımı her iki cins içinde çok önemli unsurlardan birisidir. Söz konusu saç olunca en zor meselelerden birisi de saçların şekil verememektir. Saç şekillendirici spreyler içerdikleri özel formülü sayesinde saç bakımını sağlarken aynı zamanda saçın şekil almasına olanak sağlar. Bununla beraber bitkisel özlerle olarak üretilmiş spreylerde vardır.  Genel olarak saç şekillendirici sprey modelleri arasında kendi saç tipine en uygun ürünü bulmak için araştırma ve karşılaştırma yapmalızınız. Madam10'da en uygun fiyatı da bulabilirsiniz. Bununla birlikte saç şekillendirici sprey markaları arasında tercihte bulunurken kaliteden vazgeçmemelisiniz. Kalite, bu tip ürünlerde aranması gereken ilk ve tek özelliktir. Bu nedenle ister saç şekillendirici sprey erkek ister saç şekillendirici sprey kadın ürünü kullanın, genel olarak kaliteyi göz önünde tutmanız gerekir. Saç bakımında önemli bir rol üstlenen saç şekillendiriciler, saça canlılık ve dolgunluk vererek pratik bir kullanıma olanak sağlıyor. Aynı zamanda saçınızın şekil almasını sağlayarak güzel bir görünüm elde etmenizi de sağlar.Saç spreyi alırken ürünün hangi özelliklere sahip olduğunu ve her bir özelliğin ne anlama geldiğini bilmek, işinizi çok daha kolaylaştıracaktır. Ürün kalitesini dikkat etmeniz gereken ilk unsurdur. Kaliteli ürün tercihinde Madam10’da ki ürünleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz ve ürünleri inceleyerek sonraki aşamalarda yönlendirilen mağazalardan alışveriş yapabilirsiniz. En uygun fiyatı bulma imkanı tanıyan bu sistem sayesinde bütçenize ek katkılarda da bulunabilirsiniz. Bununla beraber ürün dayanıklılığı, uygun saklama koşullarına ürünün bozulmadan kalabilmesi, dikkat etmeniz gereken bir diğer faktördür. Bu nedenle ürün tercihinde bu özelliğe de dikkat ederek verimliliği arttırabilirsiniz. Öte yandan saç bakımını hangi özellikler ile sağladığını bilmek de dikkat etmeniz gereken unsurlar arasında yer alır.

Saç Köpüğü

En temel saç şekillendirme malzemelerinden biri olan saç köpüğü dalgalı, düz, hacimli ve ıslak görünümlü saç modelleri elde etmek için kullanılır. Saç köpüğünden en iyi sonucu alabilmek için ürünün nasıl kullanılacağını bilmek önemlidir. Saçlarınızı sertleştirmeden ve onlara hızlı şekilde doğal görünüm veren; aynı zamanda hacim ve parlaklık kazandıran saç köpükleri daha çok ıslak görünümlü dalgalı saçlar yaratmak için kullanımı tercih edilir. Düz saçlarda nadiren kullanılır ama kullanılması halinde'de sonuç verir. Düz saçlar elde etmek için ürünün nemli saçlara dağıtılması ve saçların taranırken bir yandan da saç kurutma makinesi ile kurutulması gerekir.Duştan sonra hafif nemli saçlarınıza saç köpüğü uygulayarak ıslak görünümlü saç modeli elde edebilirsiniz. Bunun için saçlarınızı yıkarken elektriklenmeyi önleyen bir şampuan kullanmalı ve yıkamadan sonra bir havlu yardımıyla saçınızdaki fazla ıslaklığı almalı ardında da nemli saçlarınıza saç köpüğü tutam tutam sürünüz. Saç köpükleri kullanarak saçlara dalgalı hissi vermek için de benzer bir işlem uygulanır. Saçlarınızı öne atarak, elinize aldığınız köpükle saçlarınızı yaklaşık 5 dakika süreyle tutam tutam ovalamak dalgalı görünüm elde etmeye olanak olur. Ardından saçlarınızı geriye atarak ve düzeltmek istediğiniz bölgeler için saç kurutma makinesini kullanabilirsiniz.Saçları ince ve cansız olan kişiler saç köpüğünün hacim verme özelliğinden yararlanabilirler. Saçlarınız nemliyken ve dip kısımlarını ovalamak ve diplerini elinizdeki köpükle tutam tutam sıkıp bırakmak hacim kazandırmayı mümkün kılar. Sonrasında saçlarınızı çıkış yönünün tersinde doğru kurutma makinesi ile kurutursanız arzu ettiğiniz sonucu alırsınız.

Wax

Saçlarınızın daha toplu ve düzgün şekilli görünebilmesi için çeşitli saç şekillendirici ürünler kullanabilirsiniz. Bu ürünlerden biri ve şekillendirici kremler waxlardır. Az kullanımla iyi ve uzun süreli sonuçların alınmasını sağlayan wax, oldukça kullanışlı olabilir. Wax, kolay şekil almayan saçlar için ideal bir saç şekillendirici üründür. Birçok marka tarafından üretilen saç şekillendirici waxlar aracılığıyla ve siz de saçlarınızın görünmesini istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz yardımcı olur .Saçlarınız, şekillendirici waxların içerdikleri özel yağlara bağlı olarak ve uyguladığınız şekli uzun süre muhafaza edebilir. Bu ürünlerden arzu ettiğiniz sonucu alabilmek için saçlarınızı yıkadıktan sonra kurulamanız ve henüz nemliyken saçlarınıza uygulamanız en doğrusu olur. Böylece saçlarınız kolayca şekil alabilir, bunun yanı sıra parlak ve doğal bir görünüme sahip olmanıza yardımcı olur. Bazı waxların içerisinde yer alan kafein, ürünün daha kuvvetli bir yapıya sahip olmasını sağladığından dolayı saçlarınızın şekli çok daha iyi olabilir. Bu tip ürünlerin gücü, 48 saat sürebilir. Şekillendirici waxların içerdikleri koruyucu maddeler ve saçınızı kurumaya karşı etkili bir şekilde koruyabilirler. Saçlarınız zor şekil alıyorsa, sizlerin de kullanabileceği farklı ürünler çeşitleri bulunur. Asi saçlara sahip olsanız bile, bu ürünlerin şekil verme kapasiteleri sayesinde, saçlarınızın şekli uzun süre aynı kalabilir ve saçlarınız aynı zamanda neme karşı hale gelebilirler.Bütün ürünlerde olduğu gibi kullandığınız waxların içerikleri farklıdır. İçeriklerini kontrol ederek alacağınız waxlar saçlarınıza herhangi bir şekilde zarar vermeyebilir, bilakis içerebildikleri kaliteli yağlarla saçlarınızı besleyebilirler. Ayrıca wax uyguladığınız saçlarınızın temiz olmasına dikkat etmeniz, büyük önem taşır. Wax aracılığıyla oluşturduğunuz saç şekline gereksinim duymadığınız zaman, saçlarınızı yıkamanız, hem waxlardan alacağınız verimi arttırabilir hem de saçlarınızın sağlığı açısından faydalı olabilir.

Jöle

Kadın veya erkek fark etmeksizin dış görünüşüne özen gösteren herkesin düzenli olarak kullandığı ürün gruplarından bir tanesi de saç şekillendiriciler'dir . Özellikle saçlarına bir türlü şekil veremeyen, ince telli saçlara sahip insanlar ve  kullanım çok kolay ve rahatlığı, sağladığı şık görünüm sebebi ile yıllardan beri var olan jöleleri günlük rutinlerine eklemişlerdir bile. Saçlarınız; giydiğiniz kıyafetten ve aksesuarlardan daha fazla dikkat çektiği için dağınık bir görüntü doğal olarak kimsenin hoşunuza gitmez ve saçlarınız için uygun olan bir ürün günümüzü kurtarabilir. Bu sebeple piyasada farklı amaçlara hitap eden ve farklı yapıda birçok jöle çeşidi vardır .Jöleleri uygularken dikkat etmeniz gereken önemli ayrıntılar bulunur. Saç jölelerini 24 saatden fazla saçınızda tutmamanız gerekir. Bu, ürünün etkisini azaltacağı gibi saçlarınızın yağlanma süresini'de kısaltabilir. Bu yüzden, 24 saati geçmeden bol şampuan ve su yardımı ile jöleyi saçlarınızdan arındırmalısınız gerekir. Jöle uygulama esnasında gereğinden fazla jöle  kullanmamalısınız. Saçlarınızın görünümünü ağırlaştırmak hacimsizleştirmek istemiyorsanız, saç boyunuza uygun olarak yeterli miktarda ürünü kullanıp saçınızı şekillendirebilirsiniz. Ayrıca, jöleyi saç uçlarına ve saç boylarına uygulamanız gerkmektedir. Baş derisine temas eden jöle, saç köklerini tıkayabilir, saçlarınızı yağlandırabilir ve kepek oluşumuna neden  olabilir. Saçlarınızda çok sert bir görünüm olsun istemiyorsanız ve ürününüzü su ile karıştırıp seyreltebilir, bu şekilde uygulayabilirsiniz; böylelikle saçlarınız çok daha doğal bir şekilde biçimlenebilir. Saçlarınız gerçekten çok zor şekil alıyorsa, jöle uygulamadan önce fön makinenizle dilediğiniz şekli verebilir, ardından az bir miktar jöleyi şekil verdiğiniz saçınıza uygulayabilirsiniz.

Briyantin

Briyantin, genellikle saç yapısı kuru, yıpranma olmuş kişilerin fön çektirmeden ya da saçına şekil vermeden önce tercih ettikleri bir üründür. Neden bunu fönden önce kullanıyoruz? fön ve saç şekillendiriciler saç foliküllerini içten kurutup ve zamanla yıpranmasına sebep olur, bunu önlemek için briyantin kullanılır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.