sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 23 ürün görüntüleniyor.

Saç Serum Ürünleri Kampanya Madam10'da Saç Serum Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Mevsim geçişleri ile saç işlemler ve doğru kullanılmayan saç boyası ya da açıcılar saçlarınızın giderek canlılığını yitirmesine sebep olabilir. Sağlığını kaybeden saçların göze çarpan en büyük belirtisi ise mat görünüm kazanması. Zamanla nemi azalan saç telleri güzelgini kaybeder ve kabarmaya meyillidir ve çok zor şekil alır. Saça yapılan tüm bu işlemlerden vazgeçemiyor ve saçınızı korumak istiyorsanız ne yapmalısınız?Hâlihazırda kullandığınız saç bakım ürünlerinizin yeterli gelmediğini düşünüyorsanız saç serumu kullanmayı düşünebilirsiniz. Farklı saç türlerine ve ihtiyaçlarına göre geliştirilen saç serumu çeşitleri arasından saçınıza en uygun olanları tercih ederek bakımınızı yapabilirsiniz. Cilt bakımında serumlar ne kadar etkiliyse, saç bakımında kullanılan serumlar da çok daha yoğun bir bakım etkisini gösterir. Saç serumu kırılan, kopan ve parlaklığını yitiren ve zayıflayan saç tellerini onarmayı yardımcı olna saç bakım ürünleridir. Saça uygulandığında her bir saç telini kaplayarak zararlı dış etkenlere karşı saçı korur. Dökülmeye karşı saç diplerine uygulayabileceğiniz saç serumları olduğu gibi, boy ve uçlara uygulayabileceğiniz saç serum ürünler de bulunur. Saç serumları saçı dış etkenlere karşı korumanın yanında, saçı içten onararak daha güçlü bir hale getirmenize yardımcı olur . Saç teli yüzeyinde meydana gelen aşınmalar saçın sağlıksız bir görünüme bürünmesine sebep olur. Serum gibi bakım ürünleri, içeriğinde bulunan besleyici ve onarıcı maddelerle daha pürüzsüz bir sonuç almanızı sağlar. Güneşin yakıcı ve yıpratıcı etkisi sadece cilt üzerinde değil, saçlar üzerinde de kendisini gösterebilir. Saç serumları güneşin zararlı etkilerine karşı saçı koruyarak hem kurumaları hem de renk kayıplarını engeller.

Saç Serumu Nasıl Kullanılır ?

Adım 1: Saç serumu uygulamadan önce sprey, jöle, toz ve kir gibi durumlardan saçlarınızı arındırınız gerkiyor. Kalıntı bırakan ürünlerin yanı sıra toz veya kir serumun saçınıza etki etmesini zorlaştırır.

Adım 2 : Saçınızın ihtiyacı kadar ürün kullanarak saç tellerinizin ağırlaşmasının ya da hacmini kaybetmesinin önüne geçiniz. Aynı zamanda saç diplerine yoğun bir şekilde ürün uygulamaktan kaçınınız. Fazla kullanılan ürün saç köklerinde tıkanmalar yaratır.

Adım 3 : Avucunuza aldığınız serumu iki elinizin arasında yayarak, uygulamaya genelde saçın en çok hasar görmüş olan uç kısımlarından başlayınız. Ürünü eşit bir miktarda uygulamak için saçlarınızı tutamlara ayırıp, uygulama sonrası saçlarınızı tarayarak serumun tüm saça yayılmasını sağlayınız.

Adım 4 : Saçlarınızı ısıyla şekillendiriyorsanız, ısı koruyucu serumlar tercih ederek yıpranmaları ve kırılmaları engelleyebilirsiniz.

Adım 5 : Saçlarınızın sürekli elektriklenip kabarmasından şikayet ediyorsanız saçı yatıştırmaya yönelik ürünler tercih edebilirsiniz. Kuru saça uygulanabilen serumlar istenmeyen kabarık görünümü azaltır.

Adım 6 : Saç serumunu maske olarak da kullanabilirsiniz. Her zaman kullandığınız miktardan daha fazla ürünü saçlarınızda bir süre beklettikten sonra yıkama yapıp, diğer bakım adımlarına devam edebilirsiniz. Aynı zamanda sevdiğiniz saç maskenizin içine ekleyeceğiniz birkaç damla serum çok daha yoğun bir etki almanızı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.