sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 12 ürün görüntüleniyor.

Saç Tonik Ürünleri Kampanya Madam10'da Saç Tonik Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Saçları ile göz kamaştırmayı hangimiz istemez ki. İstenilen şekli kolayca alabilen ve hızla uzayan, tel tel kalkma sorunu yaşamayan saçlar için saç toniği ve saç losyonları kullanılabilir. Her saçın ihtiyacına göre farklı çeşitleri bulunan bu ürünleri ve pratik bir şekilde saça uygulayıp etkilerini kısa sürede görmek mümkün. Yeni bir saç toniği ya da saç losyonu satın almadan önce saçlarınızın neye ihtiyacı olduğuna doğru bir şekilde analiz etmeniz gerekir. Eğer ince telli ve hassas saçlara sahipseniz, saçlarınız için güçlendirici etkili ürünler tercih etmelisiniz. Kalın telli sert yapılı saçlar için yumuşatıcı özelliği bulunan ve şekillendirici yapılı ürünler tercih etmeniz gerekir. Saçlarınız düz yapılı ve siz bu yapısını korumasını istiyorsanız, tel tel kalkmaları önleyen saç toniği ve saç losyonları tercih etmeniz gerekir. Dalgalı saçlarınız var ve buklelerinin daha belirgin olmasını istiyorsanız, bukle belirginleştirici özelliği bulunan losyon ve toniklerden yana tercih etmeniz gerekir.

Saç Toniklerin Özellikleri

Saç derisine nüfuz ederek ve saç köklerini beslemeye yardımcı olur ve saçlara parlaklık kazandırır, içeriğindeki mentol ferahlık ve rahatlama duygusu verir.

Saç toniği saçı nemlendiren bir içeriğe sahip olduğu için saç uçlarındaki kırılmaları da büyük ölçüde azaltır. Fakat saç uçlarına tutunup aşağı çektiğinden hacmini azaltarak bu durumu dezavantaja çevirebilir.

Saça uygularken parmak uçlarıyla saç diplerine ve saç derisine bol miktarda masaj yapılırsa kan dolaşımını hızlandırarak saç köklerinin beslenmesi sağlanabilir.

Saç toniği hacimli görünümü azalttığından özellikle ince telli saçlar için çok da önerilen bir ürün değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.