sadsad x
asdasd
Sesu

Sesu Killi Roll-On Sir Ağda 100 ml

Ürün Kodu :10032017
13,90 TL
17,90 TL
%22
kargo.svg (2 KB)
Tahmini Kargoya Teslim Süresi: 3 iş günü
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Sesu Killi Roll-On Sir Ağda 100 ml


  Sesu Roll-on Sir Ağda, mükemmel ürün performansını evinize getiriyor. Sesu Roll-on Sir ağdalar, farklı tüy ve cilt tiplerine göre özel olarak geliştirilmiştir. Sir Ağda şeker içermez. Kısa tüylerde bile etkilidir. Düzenli kullanıldığında tüylerde azalma ve incelme görülür. Sizi haftalar boyu süren pürüzsüz bir cilde kavuşturur.


  Kullanımı:

   1. Sesu Roll-On Sir Ağda'yı makinenin içerisine yerleştiriniz ve makineyi fişe takarak ağdayı ısıtınız.
   1. Sesu Roll-On Kolay Ağda makinesinde sir ağda sadece 15 dakikada ısınır ve sürülebilir ideal kıvama gelir. Fişe takılı makine içerisindeki sir ağda, ağda yaptığınız süre boyunca ideal ısıda kalır.
   1. Sesu Roll-On Sir Ağda'nın uygun ısı seviyesine geldiğini anlayabilmek için ağdayı, ağda bezi üzerinde deneyerek roll-on'un kolayca sürelebildiğini kontrol ediniz.
   1. uygun ısı seviyesine ulaşan Sesu Roll-On Sir Ağda'yı, uygulamak istediğiniz bölgedeki tüylerin çıkış yönüne doğru makine yardımı ile sürünüz.
   1. Ağda bezini ağdanın sürüldüğü bölgeye yine tüylerin çıkış yönü doğrultusunda yapıştırınız ve ağda bezini cildiniz üzerinde birkaç kez ovunuz.
   1. Bir elinizle cildinizi gergin tutup diğer elinizle bezi ani ve tek bir hareket ile tüylerin çıkış yönünün tersine doğru, cildinize paralel olarak çekiniz.
   1. Cildinizde kalan ağda kalıntılarını ağda bezini cildinize hafifçe bastırarak alabilirsiniz. Ağda işlemini bitirdikten sonra cildinizi Sesu Sir Ağda Temizleme Mendili ya da Sesu Sir Ağda Temizleme Yağı ile temizleyiniz.
  1. Sesu Roll-On Kolay Ağda ile sonuç mükemmel.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.