sadsad x
asdasd
Simple

Simple Protect and Glow Işıltı Veren Spf 30 Serum 50 ml

Ürün Kodu :20011231
79,90 TL
226,50 TL
Madam10 Üyelerine Özel Fiyat
kargo.svg (2 KB)
1-2 İş Gününde Kargoda!
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Yüz serumu önerileri arasında kararsız mı kaldın? Seni bu kararsızlıktan kurtaracak cilt bakım serumu Simple Protect & Glow Işıltı Veren Spf 30 Serum ile tanış! Simple Spf30 cilt serumu gücünü içindeki doğal içerikler ve vitaminlerden alır! Zencefil kökü, vitamin E, SPF 30, alg yağı ve antioksidan ile hem cildine yumuşaklık ve ışıltı sağlar hem de cildini çevresel faktörlere karşı korur. Çevresel etkenler cilde zarar vererek erken yaşlanmasına sebep olur. Işıltı Veren Spf 30 Serum diğer yüz serumu önerilerinden farklı olarak cildini güneş ışığı, mavi ışık ve çevresel kirliliğe karşı korur.

  Yüz serumu cilt bakım rutininin en önemli aşamalarındandır. Simple Protect & Glow Işıltı Veren Spf 30 Serum cildinizin antioksidan kapasitesini artırır ve cildinin ışıltı kazanmasına yardımcı olur. Üstelik içerisinde sert kimyasallar, paraben, alkol, parfüm, renklendirici, mineral yağlar ve hayvansal içerik bulundurmayan iyi kalpli formüle sahiptir. Cilt bakımı rutininin vazgeçilmez bir parçası olacak Simple SPF 30 cilt serumu uzun süren ışıltılı görünüm için tek başına ya da nemlendiriciden önce uygulanabilir. Bakım rutinine ekleyebileceğin birçok cilt bakım serumu seçeneği mevcut ancak Simple Protect & Glow Işıltı Veren Spf 30 Serum üçlü koruma sağlayarak cildinin gençlik ışıltısını korur. Erken yaşlanma belirtilerini ve yorgun cilt görünümünü önlemeye de yardımcı olur. Bu yüzden onlarca cilt bakım serumu içerisinden seçim yapman şimdi çok daha kolay çünkü Simple yüz bakım serumunun hem üçlü koruma etkisi hem de iyi kalpli formülü var.

  Sana en uygun cilt serumunu arıyorsan Simple Protect & Glow Işıltı Veren Spf 30 Serum, güneş ışığı, mavi ışık ve çevresel kirliliğe karşı koruma sağlayarak cildinin yumuşaklık ve ışıltı kazanmasına yardımcı olur. Artık yüz serumu arayarak zaman kaybetmene gerek yok, Simple Protect & Glow Işıltı Veren Spf 30 Serum’u dene, gençlik ışıltını koru!

  En iyi sonuçlar için:
  1. Avcunuza damlatın.
  2. Yüzünüze nazikçe bastırarak dağılmasını sağlayın.
  3. Günlük nemlendiricinizden önce veya sonra kullanabilirsiniz
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.