sadsad x
asdasd
Sudocrem

Sudocrem Bebek Bakım Kremi 60 gr

Ürün Kodu :20002463
39,90 TL
51,00 TL
%22
kargo.svg (2 KB)
Tahmini Kargoya Teslim Süresi: 3 iş günü
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Teslimat Ve İade Koşulları
 • Yorumlar
 • Bebeklerin cildini ele aldığımızda ne kadar hassas bir yapıya sahip olduğunu görürüz. Bu durum onların ne kadar narin ve korumaya ihtiyaç duyuyor olduğunun bir göstergesidir. En ufak bir terleme, kirli kalma ve bunun gibi durumlar karşısında pişik olma, kızarıklıkların oluşumu söz konusu olabilmektedir. Bu durumlardan korunmak için ise yardımcı ürünlere ihtiyaç duyulmaktadır. Bebeklerimizin sağlığını daima ön planda tutmak ve onlar için bir takım şeyler yapabilmek isterseniz Sudocrem bebek bakım kremi tercih edebilirsiniz.
   

  Kimler Sudocrem bebek bakım kremi tercih ediyor? 


  Bu krem 125 gram ağırlığa sahip olmasının yanı sıra hassas ciltlerde etkin bir koruma sağlaması ile bilinmektedir. Destekleyici ve sakinleştirici bir etkiye sahip olan Sudocrem bebek bakım kremi bugün milyonlarca bebekte kullanılmış ve ülkemiz genelinde ya da kürsel anlamda tüm dünyanın tercih ettiği bir marka olarak bilinmektedir.
   

  Hangi amaçlar için kullanıma uygun bir üründür?


  Sudocrem bebek bakım kremi kullanmak isteyen bireyler genellikle pişiklerin giderilmesi ya da bezlerin sebebiyet verdiği kızarıklıkların giderilmesi için tercih edilmektedir. Tahriş olmuş olan bölümlerde çok etkili bir yapıya sahip olması ile bilinmekte olan Sudocrem bebek bakım kremi ile ilgili olarak göğüs ya da göğüs uçlarında ihtiyaç duyulan bakım için de önemli bir fayda olarak görülebilmektedir.
   

  İçeriğindeki koruyucu maddeler nelerdir?


  Tüm cilt tipleri için ideal olarak formülize edilmiş olan Sudocrem bebek bakım kremi içeriğinde %15 ile 25 değerleri arasında bir çinko oksit barındırmaktadır. Koruyucu maddeler değerlendirmeye alındığında %0.008 değerinde butylated hydroxy anisole  %0,48 sodyum benzoat içermektedir. İçerdiği yardımcı maddeler ile beraber cilt üzerinde koruyucu bir etkiye sahip olması ile bilinmekte olan Sudocrem bebek bakım kremi bebekler üzerindeki rahatlatıcı etkilerinden dolayı annelerin favori tercihi olmuştur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.