sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Süt Saklama Poşeti Ürünleri Kampanya Madam10'da Süt Saklama Poşeti Ürünlerin'de %30'a Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Bebeğiniz emerken anne sütünün hijyenini, ısısını ya da yeterli miktarda olup olmadığını düşünmezsiniz. Bu yüzden emzirmek anne için en pratik, bebek için de en sağlıklı yoldur; fakat bebeğinizin yanında olmadığınız zaman ona bu sağlıklı besini gönül rahatlığıyla verebilmeniz için anne sütü saklama poşeti kullanmanız gerekir. Bu poşetlerin en önemli özelliği medikal ölçüde sterilizasyon özelliğine sahip olmalarıdır. Önceden sterilize etmenize gerek kalmayan tek kullanımlık olan bu poşetler ile bebeğinizin sütünü ister buzdolabında isterseniz de derin dondurucuda hijyenik ve besin değerini kaybetmeyecek şekilde saklayabilirsiniz.

Süt Saklama Poşeti Faydaları

Siz bebeğinizin sağlığını düşünürken, anne sütünü uygun olmayan koşullarda sağmamak hem bebeğinizin yeterli besini almasını engeller hem de bebeğinize yarardan daha çok zarar verebilecek hale gelebilir. Süt poşetleri sayesinde anne sütünü daha iyi saklama imkanı sağlar oda sıcaklığında 3 saat, buzdolabında 3 gün, dondurucuda ise 3 ay saklayabilirsiniz. Bu sayede bebeğinize sütünüzdeki önemli vitamin ve mineralleri kaybetmeden anne sütünü bebğinize verebilirsiniz. Süt saklama poşetlerinin bir diğer önemli özelliği ise gıda saklama için uygun olan BPA ve BPS içermeyen polietilenden üretilmiş olmasıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.