sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 145 ürün görüntüleniyor.

Temizleyicileri ve Tonikleri Ürünleri Kampanya Madam10'da Temizleyicileri ve Tonikler Ürünleri Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Tüm gün makyajın ağırlığını çeken ve havasız kalan cilde nefes aldırmanın en sağlıklı ve kolay yolu şüphesiz ki temizleyici toniklerdir en inatçı su geçirmez makyajı bile temizler. Makyajın çıkarılmasına ve doğru serumların ve kremlerin seçilmesine ek olarak, uygun yüz temizliği, ciltteki kir ve makyaj kalıntılarını derinlemesine temizleyen bu ürünler, çeşitli cilt yapıları ve bu ciltlerin özellikleri göz önünde bulundurarak farklı şekillerde üretilir güzel bir cilt için bakım rutininde önemli bir adımdır. Cildi temizlemeye ve yenilemeye yardımcı olan toniklerin, cilt yapısına uygun içeriklere sahip olması gerekir. Bir temizleyici, makyajın son parçalarını temizler ve cildi nazikçe kir ve yağdan kurtarır. Bunlar temizlenmiş cilde daha iyi nüfuz edebilir ve böylece etkilerini düzgün bir şekilde gösterebilir. İyi temizlenmiş bir cilt daha pürüzsüz ve daha parlaktır. Makyaj daha güzel ve eşit görünüyor yüzünüzü yıkadıktan sonra temiz cilde uygulayabileceğiniz tonikler aynı zamanda yıkama sonrası cilde yapışan sabun kalıntılarını da temizler.

Makyaj Temizleme ve Tonikler Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Göz kapaklarına zarar vermeyen ve pratik bir temizleme sağlayan. Göz makyajı temizleyicisi ürünleri aynı zamanda göz kapaklarına bakım yapmanıza yardımcı olur. Göz makyajını temizlerken göz çevrenin nemini kaybettiğini hissediyorsan hemde nemlendirerek bakım yapmanıza yardımcı olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.