sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 27 ürün görüntüleniyor.

Tıraş Öncesi Ürünleri Kampanya Madam10'da Tıraş Öncesi Ürünlerin'de %43'e Varan En Uygun Fiyatlar Sizleri Bekliyor... 

Tıraş Jeli
Günümüzde tıraş olurken kullanılan ürünler oldukça çeşitlenmiştir. Bunlar arasında yer alan tıraş jel alternatifleri pratik kullanımıyla erkeklerin işini kolaylaştırır ve daha rahat tıraş olmalarına yardımcı olur. Jeller diğer temizleyicilere göre zengin bir kıvama sahiptirler. Kremsi özellikleriyle sayesinde tıraş sonrası dahi mükemmel bir etki bırakırlar. Ancak kullanırken cilt tipine uygun olan ürünlerin seçimi başta sağlık açısından büyük önem taşımaktadır.Her cilt tipi farklı olduğu için nemlendirici, serinletici, koruyucu ve dengeleyici gibi farklı amaçlar için de tıraş jelleri bulunur. Bunlar arasında en çok tercih edilen çeşit nemlendiricilerdir. Kuru ciltlerin en büyük problemi nem sorunu olduğu için kolay ve pratik kullanım sağlayarak aynı zamanda cildi nem dengesine de düzenlemiş olur. Serinletici ürünler, tıraş sonrası oluşabilecek tahrişlere karşı cildi daha soğuk bir hale dönüştürdükleri için son derece kullanışlıdır. Koruyucu ve dengeleyici türler ise içerdikleri kremsi dokularıyla yüz tabakasını yumuşatarak derinlemesine tıraş keyfi sunarlar.

Tıraş Köpüğü
Tıraş köpükleri; erkeklerin tıraş olma sıklıklarına göre düzenli olarak kullandıkları kişisel bakım ürünleri bir taneside tıraş köpükleri. Genel olarak; tıraş öncesi ve sonrası losyonlar dışında, erkeklerin ciltleri için rutin olarak kullandıkları tıraş köpüğü ürünlerinin cilt tipine uygun olmaması durumunda ciltte tahriş, yanma, gerilme, kuruma gibi bazı cilt sorunlar ortaya çıkar. Hassas bir cilde sahipseniz; hassas cilt tipleri için özel hazırlanmış olan veya içeriğinde cildi besleyen E vitamini, doğal yağlar ya da nemlendiriciler bulunan tıraş köpüğü bulabilirsiniz . Doğru tıraş köpüğünü seçerek; daha esnek ve yumuşak bir cilde sahip olabilirsiniz , yüzünüzü gerginliğe bir son vererek cildinizde rahatlığı hissedebilirsiniz .Farklı armolu ve farklı içeriklere sahip olan tıraş köpükleri ile tıraş olmayı bir keyif haline getirebilirsiniz. Tıraş olurken cildinizdeki tahrişleri önlemek, zahmetsiz ve çabuk tıraş olmak en uygun tıraş köpüğünü tercih edebilirsiniz.

Tıraş Köpük Nasıl Kullanılır
Cilt tipinize ve sakal tipinize en uygun tıraş köpüğü seçtikten sonra; seçmiş olduğunuz tıraş köpüğünü güzelcene çalkalayarak ve dik tutarak yeter miktarda avucunuza almalısınız. Ardından tıraş köpüğünü; ıslak yüzünüze, tıpkı bir masaj yapar gibi, dairesel hareketlerle uygulayarak tıraş keyfinin tadına varabilirsiniz. Köpüğü avcunuza sıkmadan önce tıraş köpüğü kutusunu çalkalayarak dik tutarak kullanmanız

Tıraş Kremi
Erkeklerin günlük temizlik ve bakımlarından başlıca işlemi tıraştır. Dönemsel olarak birkaç günlük veya uzunca bir sakal bırakılsa bile, hem profesyonel hem de sosyal hayatta tıraşlı ve temiz yüzün her zaman daha çok tercih edilir olduğu kaçınılamaz bir gerçektir. Tıraş, doğru ürünlerle yapılmadığı zaman, ciltte tahrişe ve yanmalara sebep olabilir. Aşırı hassas ciltlerde, sivilcelenmeye, yüzün cildinin kabuklanıp soyulmasına gibi sebepler olabilir. Uzun süreli tedavi gerektirebilen bazı sorunlar ortaya çıkan bilir bu durumlardan kaçınmak için tıraşın, özenle seçilmiş ürünlerle, doğru bir biçimde yapılması gerekir. Bu ürünlerin aynı zamanda tıraş işlemini de kolaylaştırması ve kısaltması beklenir. Böylelikle bu her gün uygulanan işlem daha sorunsuz halledilebilir.

Tıraş Kremin Faydaları
Tıraş kreminin her tıraşta kullanılması gerekir. Kuru veya kremsiz yapılan tıraşta, cilt hem çok kurur, hem de sakallar sert ve dik olduğundan kesilmesi esnasında cilt zarar görür. Yüzün cildi, yanık gibi kırmızı bir görünüm alabilir ve bu yanma hissi çok rahatsızlık verici boyutlara ulaşabilir. Tekrarlanması durumunda kalıcı izler kalması da görülebilir. Sakalın yumuşatılıp aynı anda cildin korunması işini tıraş kremleri görür. Bu açıdan kişinin cilt özelliklerine uygun ürünün kullanılması çok önemlidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.