sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 77 ürün görüntüleniyor.

Urban Care Ürünlerinde Kampanya! Madam10'da Urban CareÜrünlerinde %53'e Varan İndirim Fırsatı...

Urban Care Çeşitleri

- Şampuan

- Saç Bakım Kremi

- Saç Köpüğü

- Saç Dökülmesini Önleyen Şampuan

- Kuru Şampuan

- Jöle

- Wax

- Saç Sabitleyci Sprey

- Saç Bakım  Maskesi


Urban Care Şampuan
Saçı besleyen, güçlendiren ve sağlıklı saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerden içerisinde bulundurur. Keratin serisi özel geliştirilmiş formülü ile saçın yeniden yapılanmasını destekler ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Saç dökülmesini önler,saç büyümesini destekler ve kökten uca güçlendirir. Saçın dayanıklılığını artırır. Günlük kullanım içindir. Islak saça, masaj yaparak uygulanır. Daha dayanıklı ve canlı saçlar için Keratin Saç Bakım Kremi ile kullanılması önerilir.

Urban Care Saç Bakım Kremi
Keratin içeren formülü ile aşırı yıpranmış ve kuru saçlara anında etki eder. Saçı nemlendirir, onarılmasına yardımcı olur. Kolay tarama sağlar. Saç kırılmalarının ve saç ucu çatallaşmasını azaltır. Kullanmadan önce şişeyi çalkalanıp,nemli veya kuru saça eşit miktarda uygulanır. Günlük kullanım içindir durulama gerektirmez.

Urban Care Saç Köpüğü
Özel geliştirilmiş süt proteinleri ve 12 aminoasit içeren kremsi köpük yapısı ile saçlarınızın ihtiyacı olan bakımı sunarken 72 saate kadar saçınızın düz kalmasına yardımcı olur. Yıpranmış, işlem görmüş saçların keratin yapısına etki eden ve yoğun bakım ile yıpranmış saçları hedefler. Özellikle boya öncesi ve sonrası kullanımı tavsiye edilir. Günün her saati parlaklık, yumuşaklık ve bakım için kullanılabilir. Daha uzun süreli kalıcı düzleştirme için etki sağlar.

Urban Care Saç Dökülmesine Önleyici Şampuan
Saçınızı güçlendirerek kepek ve saç dökülmesine karşı özel bakım yapmanızı sağlar. İçeriğindeki ısırgan saç dökülmelerini önlerken, Çinko, Bakır, Demir ve Magnezyumdan oluşan 4 mineral kombinasyonu saçı onarır,  güçlendirir ve saçtaki yaşlanmayı geciktirir.

Urban Care Kuru Şampuan
Saçlarınızı yeni yıkanmış gibi temiz, ferah ve dolgun hissetmeniz için geliştirilen URBAN Care kuru şampuan; hacim veren özel formülü ile yağlanmış, sönük saçlarınızdaki fazla yağın giderilmesine yardımcı olur. Hoş kokusu ile 1 dakikada tazelenmiş, canlı ve dolgun saçlar sunar. Saçların daha hacimli, temiz görünmesi için günün her saati uygulanabilir. Saçlara 20 cm uzaktan sprey edilir.

Urban Care Jöle
Aktif Bitkisel Complex ve UV ltresi ile özel olarak gelistirilmis saçınızı sekillendirirken bakım yapmanıza korumanıza yardımcı olur. Su bazlı formülü ile saçınıza yaratıcı yaratıcı sekiller vermeniz için özel olarak gelistirilmistir. Saçınızı agırlastırmadan sekillendirir. Kullanımı : Küçük bir miktar parmak uçlarınıza alınız ve sonrasında istenilen sekli vermek için kuru ya da nemli saçınıza uygulayınız, durulamayınız. Daha etkili sonuç için Urban Care Men serisinin diger ürünleri ile bakımınızı tamamlayınız. Düzlestirici ve fön öncesi kullanıma uygundur.

Urban Care Wax
Saçta doğal görünümlü şekillendirme sağlar. Esnek tutuculuğa sahiptir. Doğal görünüm sevenler için yumuşak dokusuyla saça vermek istenilen stili kolayca yaratmanızı sağlar, mat görünüm sunar. Küçük bir miktar parmak uçlarınıza yayın ve sonrasında istenilen şekli yaratmak için kuru saça uygulayın.

Urban Care Saç Sabitleyici Sprey
Doğal, hareketli bukleler yaratmak için 200 dereceye kadar ısıya karşı koruma sağlayan sprey ile saçlarınızda gün boyu kalıcı bukleler yaratırken aynı zamanda koruma sağlayabilirsiniz. İçeriğindeki Keratin Complex ve UV Filtresi ile desteklenen özel formülü yıpranan saçınızı şekillendirirken bakım yapmanıza ve korumanıza yardımcı olur. Hem bitiş ürünü olarak hem de maşa ve fön gibi ısılı işlemler öncesi kullanımı uygundur.

Urban Care Saç Bakım Maskesi
Saçı besleyen, güçlendiren ve sağlıklı saç oluşumunu destekleyen en önemli vitaminlerden içerisinde bulundurur. Keratin serisi özel geliştirilmiş formülü ile saçın yeniden yapılanmasını destekler ve dayanıklılığını artırmaya yardımcı olur. Saçın yeniden yapılanmasına ve dayanıklılığının artmasına yardımcı olur. Saça yumuşaklık ve nem kazandırır.  Şampuan sonrası nemli saça kökten uca uygulanır ve bir dakika bekletilerek durulanır.  Etkili sonuçlar için haftada iki-üç kez kullanımı önerilir.


Madam10'da Urban Care Kampanyası
Madam10'da Urban Care Ürünlerinde indirim fırsatları kaçırmayın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.