sadsad x
asdasd

Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 370 ürün görüntüleniyor.

Yüz Ürünleri Kampanya Madam10'da Yüz Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Bütün gün sürecek makyaj mı arıyorsunuz? Kusursuz yüz oluşturmak için ihtiyacınız olan pudra, fondöten ve kapatıcıları alın . Cildinize ekstra bir bulanıklık eklemek için allık, bronzlaştırıcı ve vurgulayıcılar kullanın. Makyajınızı yerine kilitlemek için pudra ve ayar spreyleri ile bitirin . Doğal makyaj görünümüne gittiğinizde veya bir gece makyaj görünümüyle dışarı çıktığınızda hava, kusursuz bir cilt için tüm yüz sahibiz.

Hangi Makyaj Yüz Şeklime Uygun

Oval yüz şekli: Oval yüz şeklinde, yüzün uzunluğu, elmacık kemiklerinin genişliğinden daha çoktur. Aynı şekilde alnın genişliği de çenenin genişliğinden daha çoktur. Genel olarak elmacık kemiklerinin hizası, yüzün en geniş kısmıdır.

Kare yüz şekli: Kare yüz şeklinde alnın genişliği, elmacık kemiklerinin genişliği ve çene genişliği birbirne benzerdir. Çenenin kıvrımları yuvarlaktan çok daha sert açılarla gelir.

Kalp yüz şekli: Alnın genişliği, elmacık kemikleri ve çenenin genişliğinden daha çoktur. Alın ve elmacık kemikleri, genel olarak yüzün en geniş kısmıdır. Kalp yüz şeklinde, çene genellikle sivridir.

Yuvarlak yüz şekli: Yuvarlak yüz şeklinde, elmacık kemikleri ile yüzün dik uzunluğu birbirine benzerdir. Alnın ve çenenin genişliği de birbirine eşittir ama genel olarak çenenin kıvrımları, kare yüz şekline göre daha oveldir.

Uzun yüz şekli: Yüzün görünümü belirgin olarak uzundur. Alın, elmacık kemikleri ve çene genişlikleri birbirine yakındır ve çene kıvrımı genellikle daha oveldir.

Üçgen yüz şekli: Üçgen yüz şeklinde, yüzün en geniş kısmı çene kısmıdır. Alın, çene ve elmacık kemiklerine oranla daha küçüktür.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.