sadsad x
asdasd

Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 64 ürün görüntüleniyor.

Dudak Parlatıcıların'da Kampanya Madam10'da Dudak Parlatıcı Ürünlerin'de %60'a Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... Tüm Kargolar Sadece 4,90 TL

Tıpkı ruj gibi, dudak parlatıcısı herhangi bir güzellik çantasında eksik olmamalıdır, çünkü bu güzellik ürünü gerçek bir çok yönlüdür. İngilizceden türetilen dudak parlatıcısı, dudak parlatıcısı anlamına gelir ve bu nedenle dudakların parlamasını ve parlamasını sağlamak için parlaklığın önemli bir özelliğini karşılar. Ancak bir dudak parlatıcısı daha da fazlasını yapabilir, çünkü hassas bir parlaklığa ek olarak, bir parlaklık da dudaklara renk ve bakım kazandırır ve hafif sıvı dokusu, küçük dudak kırışıklıklarının mükemmel bir şekilde gizlenmesini sağlar. Rujdan daha az renk içeren parlak çok yönlü, kullanımı kolay ve çok yönlüdür. İster basit bir makyaj ister şık bir parti görünümü için olsun, parlaklık belli bir şey ekler ve ona bakımlı bir görünüm kazandırır.

Dudak Parlatıcısı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

Dudaklarını kurutmayan, aksine nemlendiren ürünlerden seçmen, dudak yüzeyindeki çizgileri yok ederek pürüzsüz bir görüntü oluşturuyor. Dudak parlatıcılarının en önemli özelliği dudağa ıslak ve dinamik bir görünüm kazandırması. Bu parlaklık renk ile birleştiğinde, ortaya cilt rengin, göz makyajın ve kıyafetin ile uyumlu bir bütün çıkıyor.


Dudak Parlatıcı Nasıl Kullanılır

Dudak parlatıcısı isterseniz tek başına isterseniz rujları ile birlikte kullanabilirsiniz.İlk önce dudak kalemi ile dudaklarınızı belirginleştirebilisiniz sonra rujunusu sürebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.