sadsad x
asdasd

Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 30 ürün görüntüleniyor.

Göz Kalemi Ürünleri Kampanya Madam10'da Göz Kalemi Ürünlerinde %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 
Göz kalemi, göz makyajında çekiçi bakışlara sahip olmak için tercih edilen en temel makyaj malzemeleri arasında yerini alıyor. Birçok renk seçeneği bulunan Madam10'da göz kalemi çeşitleri ile göz makyajında istediğiniz bir görünüm elde edebilirsin. Makyaj tarzını ve makyaj malzemelerinde kullandığın favori reklerinizi baz alarak kendine cilt tonunuza uygun en iyi göz kalemini bulabilirsin. Göz kalemi, yüz ifadenin belirginleşmesine ve etkileyici bakışlara sahip olmana yardımcı oluyor.


Göz Kalemi Nasıl Kullanılır?
Alt kirpik bölgesine uygulamak için elmacık kemiği kısmından aşağı doğru yüzünüzü gerdirin ve kalemi fazla bastırmadan hafif hareketler ve kısa çizgilerle boyayın. Gözün alt kısmına bulaşanları ince bir fırça yardımıyla dağıtın. Üst kısma gelince, gözün iç kısmından başlayarak dışa doğru, kısa ve nazik hareketlerle kalemi çekin. Göz kapağının üst kısmına bulaşan döküntüleri fırça veya pamuklu çubuk ile dağıtın.

Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır
Göz Makyajınıza başlamadan önce üst kirpik diplerinize kalemle çizgi çekiniz. Aynı İşlemi Alt Kirpiklerinize Uygulayın. Çizdiğiniz Yeri dağıtınız. Daha belirgin olmasını istiyorsanız dış köşelere doğru yoğunlaştırınız. Dış köşe doğru dağıtınız. Dramatik bir görüntü istiyorsanız iç alana köşesine doğru uzatın.Ekstra yoğunluk için kirpik diplerinizden kalem ile tekrar geçin


T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.