sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 60 ürün görüntüleniyor.

Göz Farı Ürünleri Kampanya Madam10'da Göz Farı Ürünlerin'de %50'ye Varan Çılgın Fırsatlar Sizleri Bekliyor... 

Tarzınıza uyacak şekilde hazırlanmış geniş göz farı renk yelpazemize göz atın. Madam10, yanınızda taşıyabileceğiniz şık paletlerde ultra lüks mat ve ışıltılı tonları size getiren göz farı içerir. Göz farı makyaj paletlerimiz tarzınızı tamamlayacak şekilde düzenlenmiştir. İstediğiniz görünüme uyacak renk şemalarımız var. Pırıltılı olmayan bir şey arıyorsanız Madam10'da Bir dizi göz farı renk şeması sunan Kusursuz Göz Farı ile her gün giyebileceğiniz şık bir göz görünümü oluşturun.

Göz Farı Nasıl Sürülür

Tek renk far sürmek: En kolay ve en klasik tekniktir. Büyük bir far fırçası kullanarak kirpik diplerinden yukarı doğru, fırçanızı aşağı yukarı oynatarak farı tüm bir göz kapağınıza sürebilirsiniz. Gözlerinizi daha büyük göstermek istiyorsanız açık renkler, küçük göstermek istiyorsanız da orta ve koyu renkler tercih edebilirsiniz.

Orta göz kapağına far sürmek: Göz kapağınızın kat yerine far sürmek gözlerinize derinlik katar. Bunun için orta boy bir fırçayla göz kapağınızın doğal çerçevesini takip edebilirsiniz. Bu teknikle, dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz.

Kirpik çizgisine yakın far sürmek: Bu gözleri belirginleştirir ve kirpiklerin daha gür görünmesini sağlar. İnce bir far fırçasıyla kaş hizanızın biraz aşağısından ince bir çizgi çekerek etkili bir görünüm elde edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.