sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 421 ürün görüntüleniyor.

Golden Rose Ürünlerinde Kampanya! Madam10'da Golden Rose Ürünlerinde %50'ye Varan İndirim Fırsatını Kaçırmayın...

Golden Rose Çeşitleri


- BB Krem

- Ruj

- Maskara Rimel

- Fondöten

- Oje

- Dudak Kalemi

- Pudra

- Makyaj Süngeri

- Eyeliner Dipliner

- Kapatıcı

- Göz Farı

- Makyaj Bazları

- Aydınlatıcı

- Allık

- Kirpik Kıvırıcı


Golden Rose BB Krem
Mükemmel bir cilt için.Kolay uygulanan, yağ içermeyen hafif formülü ile cildinizi renklendirir, canlı ve aydınlık bir görünüm sağlar. Cilt tonunu eşitler ve pürüzsüzlük sağlar. Gün boyu nemlendirir. Cilt kusurlarını, lekeleri ve kızarıklık görünümünü kapatır. 25 GKF ile güneşin zararlı etkilerinden cildinizi korur. Antioksidan Vitamin E içerir. Yağ ve paraben içermez. Temiz bir cilt üzerine doğrudan veya nemlendirici üzerine uygulanabilir. Kapatıcı etkisini arttırmak için iki kat uygulanabilir.

Golden Rose Ruj
Golden Rose rujları yumuşak ve parlak yapısıyla kolayca sürülür, dudaklarınızı pürüzsüzce kaplar. E Vitamini ile zenginleştirilmiş, dağılmayan kalıcı formülü dudaklarınızda mükemmel bir görünüm yaratır.Gün boyu dudaklarınızda kalır.

Golden Rose Maskara Rimel
Golden Rose maskara sayesinde kirpiklere dolgun gösterir daha belirgin ve kıvrık bir görünüm kazandırır. Kirpiklerinizi yapıştırmadan ve topaklanma yapmadan tek tek ayırarak daha uzun ve daha dolgun görünmesini sağlayarak gün boyu çarpıcı ve etkileyici bakışlar yaratmanızı sağlar.

Golden Rose Fondöten
İçeriğindeki özel pigmentler sayesinde ışığı dağıtarak cildin daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Nemlendirici içeren kremsi ve hafif yapısı ile cildin daha yumuşak ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Cilt kusurlarının görünümünü azaltır. Gün boyu kusursuz bir cilde sahip olmanızı sağlar. İçeriğindeki antioksidan Vitamin E ile cildinizi besler.

Golden Rose Oje
Özel formülü sayesinde tırnaklarda maksimum güne kadar kalabilir.Gün geçtikçe oje soyulmaz.

Golden Rose Dudak Kalemi
Golden Rose dudak kalemi dudakları daha dolgun olmasına yardımıcı olur. Uzun süre dudaklarınızda kalır. 

Golden Rose Pudra
Uzun süre kalıcı ve örtücü formülüyle, cildinize aydınlık, pürüzsüz ve çekici bir görünüm kazandırır.

Golden Rose Makyaj Süngeri
Kusursuz Makyaj yapmak istiyorsanız. Makyaj süngerleri sayesinde makyajınızı kusursuz halde bitirebilirsiniz.

Golden Rose Eyeliner Dipliner
Yarı mat, yoğun siyah ve gün boyu kalıcı formülü ve her iki ucu ile pürüzsüz ve kolayca uygulanır, gözlerinize kusursuz ve dramatik bakışlar kazandırır.
İnce Uç: Özel ucu sayesinde istediğiniz kalınlıkta çizgi çekerek uygulayabilirsiniz.
Top Uç:  Kirpik çizgisi boyunca noktalar koyup birleştirerek eyeliner kullanmakta zorlananlar için daha kolay bir uygulama sağlar.

Golden Rose Kapatıcı
İçeriğindeki özel pigmentler sayesinde ışığı dağıtarak cildin daha aydınlık ve pürüzsüz görünmesini sağlar. İçeriğindeki antioksidan Vitamin E ve Hyalüronik Asit ile cildi kurutmaz, ağırlık hissi vermez. Yoğun kapatıcı yapısı ile kusurları mükemmel bir şekilde kapatır.  SPF 15 cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korur.

Golden Rose Göz Farı
Kadifemsi ve pudramsı yumuşak yapısı ile kolayca yayılır, suya dayanıklı ve ağırlık yapmayan mükemmel formülü ile gün boyu kalıcıdır. İpeksi, yumuşak ve kalıcı dokusu ile kolayca uygulanır. Mat ve sedefli bitişlerden oluşan mükemmel formülü ile gün boyu süren doğal ve etkileyici bakışlar yaratır.

Golden Rose Makyaj Bazları
İpeksi ve parlak formülü ile cildinize ışıltı ve aydınlık kazandırır. Ağırlık yapmayan hafif yapısı ile ince çizgi ve gözeneklerin görünümünü azaltır. Paraben içermez. Cildin daha aydınlık, pürüzsüz ve canlı görünmesini sağlar.

Golden Rose Aydınlatıcı
Elmacık kemiklerinin üzerine, göz pınarlarına ve yüzünüzde aydınlatmak ve ışıltı katmak istediğiniz bölgelere uygulayabilirsiniz.

Golden Rose Allık
Kadifemsi ve yumuşak yapısı ile kolayca yayılır. Uzun süre kalıcı ve örtücü formülüyle, cildinize aydınlık, pürüzsüz ve çekici bir görünüm kazandırır. 

Golden Rose Kirpik Kıvırıcı
Kirpikleri nazik bir şekilde kıvıran kirpik kıvırma aleti. Yumuşak silikonu sayesinde kirpiklerinizi çekmeden kırmadan kolayca kıvırır.


Madam10'da Golden Rose Kampanyası
Madam10'da Golden Rose Ürünlerinde indirim fırsatları kaçırmayın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.