sadsad x
asdasd
Varsayılan Sıralama Yeniden Eskiye Fiyat Artan Fiyat Azalan Puana Göre
Toplam 36 ürün görüntüleniyor.

Vı Vet Ürünlerinde Kampanya! Madam10'da Vı Vet  Ürünlerinde %43'e Varan İndirim Fırsatı...

Vı Vet Çeşitleri

- Ağda Bezi

- Sir Ağda

- Tüy Dökücü Krem

- Sir El Ağda

- Sir Ağda Sonrası Masaj Yağı


Vı Vet Ağda Bezi
Yırtılmaz, kopmaz, esnemez. Non-woven malzemeden üretilmiştir.

Vı Vet Sir Ağda
%100 doğal reçineden üretilmiştir. Şeker içermez. Ağda bezi ile kullanılır. Özel başlığı sayesinde ince ve kolay sürülerek çok kısa tüyleri dahi alır. • Düzenli kullanıldığında tüyler daha seyrek ve geç çıkar. Sadece kol, bacak, karın gibi düz bölgelerde kullanılır. Kesinlikle yüz, koltuk altı, bikini bölgesi gibi kıvrımlı bölgelerde kullanılmaz. Pratik ve hijyeniktir. Pudralı çeşidi Hassas Ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.

Vı Vet Tüy Dökücü Krem
Unisex olarak hazırlanmış özel formülü ile cildi etkilemeden tüylerin biyolojik yapısını değiştirerek 8-10 dakikada dökülmelerini sağlar. İçeriğndeki E vitamini ile cildin doğal yapısını korur, hücrelerin yenilenmesini sağlar. Yüz bölgesinde kesinlikle uygulanmaz.

Vı Vet Sir El Ağda
%100 doğal reçineden üretilir. Şeker içermez. Bezsiz kullanılır. Özellikle yüz, koltuk altı ve bikini bölgesi için tavsiye edilir. En kısa tüyleri dahi alır. Düzenli kullanıldığında tüyler daha seyrek ve geç çıkar. Pudralı çeşidi Hassas Ciltler için özel olarak formüle edilmiştir.

Vı Vet Sir Ağda Sonrası Masaj Yağı
Bebek yağı saflığındadır. Rahatlatıcı masaj yağı olarak da kullanılır. İçeriğindeki E Vitamini ile cildin doğal yapısını korur, hücrelerin yenilenmesini sağlar.


Madam10'da Vı Vet Kampanyası
Madam10'da Vı Vet Ürünlerinde indirim fırsatları kaçırmayın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.