120 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE ÜCRETSİZ KARGO

Parfüm

Gösterilen: 1 ile 40 arası, Toplam: 808 (21. Sayfa)

Kadın Parfümleri

Zaman geçtikte dünya da gelişmekte alışkanlıklar da değişmektedir. Kadınlar da erkekler de dış görünüşlerine önem vermekte ve bakımlarına dikkat etmektedir. Belli başlı aksesuarlar vardır ki kimse ondan vazgeçememektedir. Bu kullanımların başında parfüm gelmekte birbirinden farklı kokular ile satışa sunulmaktadır. İş, gezi de, eğlence de veya gece yemekleri için çok farklı modellerden kişi kendi tarzına ve tenine uygun seçimler yapmaktadır.

Erkek Parfümleri

Parfüm kullanımı gerçek anlamda bazı kesimler için tutku halini almaktadır. İnsan tarzı ve ten yapısına göre seçim yapmaktadır. Kimisi odunsu yani ağır kokuları tercih ederken kimisi daha çiçek yani hafif kokuları tercih etmektedir. Bu kokular haricinde baharatsı kokular da ilgi görmektedir. Kişinin seçtiği kokular aynı zamanda kendi karakterini bir nebze olsun yansıtmaktadır.

Kişinin kullandığı kokuya göre kişinin güçlü, duygusal veya sakin olduğu yönünde ipuçları verilmektedir. Kendine dikkat eden ve dış görüntüsünü en iyi şekilde tamamlamak isteyenler için parfüm kullanımı önemli bir yer tutmaktadır.

Parfümler

Havaların sıcaklığına ve mevsimlere göre seçenekler ulunmaktadır. Kokuları nasıl farklı ise şişe ebat ve şekilleri de birbirinden farklı olmaktadır